Другий курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, група 2251


Кількість бюджетних місць 6  Ліміт стипендіатів 2,4   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Терлецький Дмитро Дмитрович 2251 так 4,846 4,846 4,71
2 Шевченко Владислав Володимирович 2251 так 4,538 4,538 4,28
3 Рева Костянтин Володимирович 2251 так 4,269 4,269 4
4 Бельо Тарас Олексійович 2251 так 4,231 4,231 4,28
5 Шестаков Микита Русланович 2251 4,071 4,071 4
6 Хасаров Артур Абу-бакарович 2251 4 4,000 3,85

ГРУПИ 2201-2204

Кількість бюджетних місць 61 Ліміт стипендіатів 24,4
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Дотакткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Шеховцов Денис Сергійович 2202 так 5 0,06 1 5,060 5
2 Величко Владлен Юрійович 2203 так 5 0,06 2 5,060 5
3 Смирнов Михайло Андрійович 2202 так 5 5,000 5
4 Корітнянський Дмитро Валерійович 2202 так 5 5,000 5
5 Мелешенко Артем Сергійович 2203 так 5 5,000 5
6 Смаль Роман Михайлович 2204 так 5 5,000 5
7 Біткіне Кирило Геннадійович 2201 так 4,929 0,06 2 4,989 4,85
8 Рукас Дмитро Олегович 2204 так 4,929 0,06 1 4,989 4,85
9 Сорокін Роман Русланович 2201 так 4,929 4,929 4,85
10 Рачковський Артем Сергійович 2203 так 4,929 4,929 4,85
11 Клюєв Роман Андрійович 2203 так 4,857 0,06 2 4,917 4,71
12 Гонза Дмитро Олегович 2203 так 4,857 0,06 2 4,917 4,71
13 Кірвас Михайло Євгенович 2202 так 4,857 0,06 1 4,917 4,85
14 Пащенко Євген Павлович 2204 так 4,786 0,12 1,2 4,906 4,71
15 Кучер Владислав Ярославович 2203 так 4,857 4,857 4,71
16 Вєтрогон Станіслав Романович 2204 так 4,857 4,857 4,71
17 Харкавенко Владислав Геннадійович 2201 так 4,786 4,786 4,57
18 Леонт`єв Євгеній Андрійович 2201 так 4,643 0,12 1,2 4,763 4,57
19 Дяченко Родіон Ігорович 2202 так 4,714 4,714 4,71
20 Камерілов Даніїл Сергійович 2201 так 4,714 4,714 4,42
21 Савка Олександр Олегович 2201 так 4,714 4,714 4,57
22 Коженков Олександр Сергійович 2202 так 4,714 4,714 4,57
23 Даніска Артем Сергійович 2204 так 4,714 4,714 4,57
24 Білий Андрій Анатолійович 2203 так 4,667 4,667 4,33
25 Федченко Сергій Вікторович 2203 так 4,643 4,643 4,57
26 Студніков Анатолій Володимирович 2203 так 4,643 4,643 4,57
27 Дмитрієв Віктор Сергійович 2201 так 4,643 4,643 4,42
28 Коновал Олександр Ігорович 2201 так 4,643 4,643 4,42
29 Карпук Ілля Ігорович 2202 так 4,643 4,643 4,42
30 Браславський Ярослав Ігорович 2204 так 4,571 4,571 4,28
31 Липін Данило Андрійович 2201 так 4,5 4,500 4,42
32 Алфьоров Дмитро Олександрович 2204 так 4,5 4,500 4,42
33 Олефір Микита Сергійович 2201 так 4,5 4,500 4,28
34 Ву Дик Чионг 2201 так 4,429 4,429 4,28
35 Савченко Артур Максимович 2202 так 4,429 4,429 4,28
36 Бурлака Олексій Віталійович 2202 так 4,429 4,429 4,28
37 Стащенко Владислав Олегович 2203 так 4,357 0,06 1 4,417 4,14
38 Кашицин Іван Васильович 2204 так 4,357 4,357 4,14
39 Землянський Єгор Ігорович 2203 так 4,286 0,06 1 4,346 4,14
40 Семенов Іван Сергійович 2204 так 4,286 4,286 4
41 Нестеров Дмитро Сергійович 2203 так 4,286 4,286 4,14
42 Грач Олег Вадимович 2203 так 4,286 4,286 4,14
43 Щавелев Костянтин Миколайович 2201 так 4,143 4,143 3,85
44 Сігнаєвський Артем Ігорович 2201 так 4,071 4,071 3,85 дит уч. АТО
45 Барбінягра Олександр Андрійович 2202 так 4 4,000 3,71
46 Коваль Михайло Олексійович 2204 так 4 4,000 3,71
47 Казарінов Кирило Юрійович 2204 так 4 4,000 3,85
48 Сіромля Денис Сергійович 2202 4,625 4,625 4,5
49 Власов Кирило Геннадійович 2202 4,417 4,417 4,16
50 Кузнєцов Ігор Русланович 2201 4,333 4,333 4
51 Григоренко Богдан Олександрович 2203 4,25 4,250 4
52 Бондаренко Віктор Олегович 2201 4,167 4,167 3,83
53 Почка Андрій Петрович 2202 4,083 4,083 4
54 Орудін Микола Олександрович 2202 4 4,000 3,83
55 Алексєєнко Олександр Сергійович 2202 3,917 3,917 3,66
56 Маймескул Олександр Сергійович 2204 3,75 3,750 3,5
57 Борщевський Олексій Максимович 2203 3,7 3,700 3,6
58 Стоволос Станіслав Олегович 2204 3,667 3,667 3,5
59 Горбатюк Віталій Русланович 2204 3,667 3,667 3,33
60 Полікаренко Андрій Анатолійович 2204 2,5 2,500 2,33