З 23 по 26 вересня 2019 р. у м. Батумі (Грузія), у готелі «Sheraton Batumi Hotel» відбулась 26-а конференція Міжнародної асоціації морських лекторів. Організатором конференції виступила Батумська державна морська академія.

Головна тема конференції – «Сучасні виклики у морській освіті та навчанні». Під час конференції обговорювалися наступні питання:

• розробка та впровадження дистанційного навчання в галузі морської підготовки;
  • навчання протягом усього життя та безперервна освіта;
  • проблеми привабливості морської освіти та професії;
  • співпраця між «Академією» та «Індустрією» для розвитку відповідних навичок;
  • інтернаціоналізація та гармонізація навчальних програм;
  • ІТ-технології в галузі морського навчання та підготовки;
  • розвиток нових технологій у морській промисловості та їх впровадження в навчальний процес;
  • проблеми з морською підготовкою та сертифікацією.

Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяли участь декан факультету автоматики, член виконавчого підкомітету Міжнародної асоціації морських лекторів, доцент Кар’янський С.А.; начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Чеснокова М.В. та завідувач кафедри англійської мови, доцент Монастирська О.І.

У конференції взяли участь 57 делегатів з 21 країни, у тому числі – 17 навчальних закладів та було зроблено понад 49 доповідей та презентацій.

У рамках конференції був здійснений візит до Батумської державної морської академії (БДМА) з метою зустрічі з керівництвом БДМА. Під час зустрічі почесний секретар Одеського відділення Інституту морської техніки, науки та технологій (Великобританія) в Україні, Кар’янський С.А. провів презентацію діяльності Одеського відділення, яке розташоване на базі НУ«ОМА» та обоготворив питання співпраці між БДМА та Одеським відділенням Інституту морської техніки, науки та технологій в НУ «ОМА».