СУДНОМЕХАНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Коли говорять про сучасне судно, то мають на увазі й професії, без якої немислиме існування флоту, професію судномеханіка. Морське судно сьогодні – це складне інженерне спорудження, яка управляється висококваліфікованими фахівцями широкого профілю, що володіють глибокими спеціальними знаннями.

Сучасний фахівець морського транспорту повинен бути інженером з високим рівнем ерудиції, що володіє фундаментальною теоретичною підготовкою й практичними навичками. Не випадково морська освіта у всьому світі – це єдина конвенційна освіта. Тому рівень знань випускників судномеханічного факультету повинен відповідати вимогам міжнародних конвенцій.

Це чоловіча професія, овіяна романтикою моря й подоланням стихії. Одночасне море пред’являє й особливі вимоги до людських якостей випускника. У замкнутому просторі судна, серед обмеженого колективу команди, в умовах хитавиці, вібрації, електричних і магнітних полів, виконуючи складну й відповідальну роботу, необхідно володіти також високоморальними людськими якостями. Тому сучасна професійна підготовка має у своїй основі новітні наукові розробки й опирається на кращі традиції.

Адреса, контакти


Наша адреса

  • 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 13, навчальний корпус №3.

Можна доїхати

  • трамваї № 5, 12, 15, 28;
  • автобуси № 191, 232, 237, 240, 250.
  • маршрутні таксі № 108, 127, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 240, 245, 250.

Довідки

Деканат


Даніленко Дмитро Віталійович
Даніленко Дмитро ВіталійовичЗаступник декана з навчальної роботи
<strong>Колегаєв Михайло Олександрович</strong>
Колегаєв Михайло ОлександровичДекан факультета
Кардаш Володимир Петрович
Кардаш Володимир Петрович Заступник декана з навчальної роботи та практики