Директор навчально-наукового інституту морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» взяла участь в роботі Х(XXIII) Львівського форуму кримінальної юстиції у якості спікера панельної дискусії «Кримінальна юстиція – складова перемоги чи перешкода на шляху до до неї» з доповіддю «Кримінально-правові парадокси війни».

У роботі Львівського форуму кримінальної юстиції взяли участь здобувачі освіти Національного університету «Одеська морська академія» бакалаврського рівня освіти спеціальності «Право» другого року навчання, які мали змогу познайомитись та поспілкуватися з членами Робочої групи з розвитку кримінального права.

Під час форуму здобувачі мали можливість безпосередньо від авторів діщнатис як розробляється проєкт Кримінального кодексу  України, які інновації і механізми дії містить він, які складності спіткають проєктну групу при його написанні тп проходженні, а також долучитись до обговорення та апробації його положень.

В Національному університеті «Одеська морська академія» освітні компоненти кримінально-правового блоку останні 2 роки вивчаються з урахуванням положень чинного Кримінального кодексу та інноваційних положень проєкту нового Кримінального кодексу України.