Загальна інформація


Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу до НУ “ОМА”

Національний університет “Одеська морська академія” здійснює підготовку учнів 10 – 11 класів, випускників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів 1 і 2 рівнів акредитації поточного навчального року, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту, до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, англійської мови.

Сучасні методики викладачів академії, які пройшли спеціалізовані семінари з методистами Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, дозволять слухачам отримати максимально ефективний результат підготовки.

Додаткова інформація

Для учнів 10-11 класів, випускників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів 1 і 2 рівнів акредитації поточного навчального року, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту.
Навчально-методичний центр довузівської підготовки організовує проведення консультацій щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика для абітурієнтів, бажаючих вступити до НУ “ОМА” та в інші навчальні заклади України.

Адреса, контакти


Наша адреса

  • 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус № 7, кабінети 201, 202.

Можна доїхати

  • трамваї № 5, 12, 15, 28;

  • автобуси № 237, 240, 250;

  • маршрутні таксі № 127, 165, 168, 191, 197, 214, 232, 237, 240, 540.

Довідки

Наша команда


 

<strong>Корнодудов Михайло Михайлович</strong>
Корнодудов Михайло МихайловичДиректор центру
Мунтян Юрій Миколайович
Мунтян Юрій МиколайовичЗавідувач підготовчих курсів
Кравцова Олена Олександрівна
Кравцова Олена ОлександрівнаСпеціаліст з профорієнтаційної роботи
Грищук Галина Іванівна
Грищук Галина ІванівнаСпеціаліст з профорієнтаційної роботи