Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу до НУОМА

На підготовчих курсах (далі ПК) учні 10-х класів і випускники навчальних закладів вищої, професійно-технічної та загальної середньої освіти поточного навчального року, а також громадяни, які мають повну загальну середню освіту, отримають якісну підготовку до державної підсумкової атестації за курс повної загальної освіти і зовнішнього незалежного оцінювання знань для вступу до НУОМА та інших навчальних закладів вищої освіти України з предметів:

Українська мова та література, Математика, Історія України, Фізика, Англійська мова.

Сучасні методики викладачів університету, які пройшли спеціалізовані семінари з методистами Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, дозволять слухачам отримати максимально ефективний результат підготовки.

Додаткова інформація

Для учнів 10-11 класів і випускників навчальних  закладів  вищої, професійно- технічної та загальної  середньої освіти поточного навчального  року, а також громадян, які мають повну загальну середню освіту.

Відділ доуніверситетської підготовки організовує проведення консультацій щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика для абітурієнтів, бажаючих вступити до НУ “ОМА” та в інші навчальні заклади України.

ВДП  проводить підготовку для вступників на заочну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра та на основі здобутого ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра, а також на магістерські програми за спеціальностями галузей знань 08 «Право» та 29 «Міжнародне право»

• 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус № 7, кабінети 201, 202.

• трамваї № 5, 12, 15, 28, 23;

• маршрутні таксі № 127, 165, 168, 191, 197, 214, 232, 237, 240, 250, 540.

• е-mail: dovuz@оnma.edu.ua;

• телефони: (048) 793-24-57;