Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу до НУ “ОМА”

Національний університет “Одеська морська академія” здійснює підготовку учнів 10 – 11 класів, випускників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів 1 і 2 рівнів акредитації поточного навчального року, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту, до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, англійської мови і загальних навчальних компетентностей.

Сучасні методики викладачів академії, які пройшли спеціалізовані семінари з методистами Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, дозволять слухачам отримати максимально ефективний результат підготовки.

Додаткова інформація

Для учнів 10-11 класів, випускників професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів 1 і 2 рівнів акредитації поточного навчального року, а також осіб, які мають повну загальну середню освіту.
Навчально-методичний центр довузівської підготовки організовує проведення консультацій щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика і загальних навчальних компетентностей для абітурієнтів, бажаючих вступити до НУ “ОМА” та в інші навчальні заклади України.

• 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус № 7, кабінети 201, 202.

• автобуси № 237, 240, 250;
  • маршрутні таксі № 108, 127, 156, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 237, 240, 245.

Наша команда

Кравцова Олена Олександрівна