ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

Наш факультет був створений в 1993 році. Сьогодні ми проводимо підготовку кадрів за фахом з трьома спеціалізаціями: «Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах», «Судноводіння морських, гідрографічних суднів і виконання гідрографічних робіт», «Судноводіння морського технічного флоту і виконання багермейстерських робіт».

Після двох років навчання і проходження плавальної практики наші курсанти отримують свідоцтво матроса міжнародного класу. Через чотири роки, після здобування базової вищої освіти, – диплом бакалавра і робочий диплом вахтового помічника. Це дає можливість працювати вахтовими помічниками капітана на морських суднах, на всіх типах річкових суднів, а також суднах типу «річка – море». Після п’яти з половиною років навчання випускники отримують диплом спеціаліста-судноводіння або магістра-судноводіння, який дозволяє займати посаду капітана і старшого помічника капітана на всіх типах суднів без обмеження. Крім того, фахівці напрямку «Судноводіння морських, гідрографічних суднів і виконання гідрографічних робіт» можуть працювати на науково-дослідницьких суднах як дослідники і виконувати роботи по вивченню та картографуванню морського дна. Випускники спеціалізації «Судноводіння морського технічного флоту і виконання багермейстерських робіт» мають додаткову можливість виконувати обов’язки інженерів-операторів при днопоглиблювальних роботах на спеціалізованих суднах.

Запрошую Вас поступити на наш факультет, здобути всебічну морську освіту, ознайомитися з прекрасними традиціями цієї цікавої та суворої професії, удосконалювати надалі свої навички та майстерність, щоб бути гідним відповідального і почесного звання капітана!

• 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус № 2.

• автобуси № 191, 232, 237, 240, 250.
  • маршрутні таксі № 108, 127, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 240, 245, 250.

Деканат

Дворецький Віктор Олександрович