Курсантський парламент


На сьогоднішній день Курсантський Парламент Національного Університету «Одеська морська Академія» грає ключову роль в житті нашого навчального закладу. Більшість з вас знає, що Курсантський Парламент відстоює права та інтереси курсантів, допомагає у вирішенні проблем, з огляду на прозорість роботи ОСС з адміністрацією нашої Академії та безумовно відкриває нові можливості для інтелектуального і творчого розвитку наших Курсантів. На рахунку досягнень курсантського Парламенту є: – Участь в Молодіжну раду при Одеському міському голові, – Участь в молодіжному форумі студентських самоврядувань та розвитку молодіжної політики на 2017-2018 – Участь в наукових міжнародних конференціях і форумах – Участь в проекті Темпус, в складі якого більшість курсантів нашої академії Також наша Академія не байдужа до проведення – Благодійних акцій: «Від серця до серця», благодійних акцій по збору речей та іграшок в дитбудинку і інтернати, також підтримці волонтерства в акції «Врятуй життя – стань донором крові», прийняття участі в акції «За боротьбі зі СНІДом»

Безумовно Курсантський Парламент займається не тільки соціально-громадською діяльністю, а й культурно масовими заходами для самореалізації, а також творчого розвитку курсантів Були проведені такі заходи як: – Творча молодь Одеси – Одеська хвиля (на базі нашої академії) – фестиваль студентської творчості – Загальноміський день студента – Студ весна – Міс академія – Посвята в курсанти Це всього лише мала частка тих заходів, які були проведені для курсантів нашої Академії За підсумками проведеної роботи можу з гордістю сказати, що наша Академія в особі курсантського Парламенту займає гідне місце на загальноміському рівні, і в свою чергу, Курсантський Парламент ніколи не забуває про всі галузі студентського життя наших Курсантів. За такий малий період часу ми досягли істотних результатів. Наш Курсантський парламент ДІЙСНО є гордістю академії, до якого ми доклали багато зусиль і який збираємося розвивати в майбутньому!

Молодіжний форум студентських самоврядувань 2017-2018


Форум «Одеса молодіжна 2017-2018», який проходить за ініціативи Молодіжної ради при Одеському міському голові та за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

Учасники Форуму, представники органів студентських самоврядувань, молодіжних громадських організацій та активісти, обговорили проблеми молоді та їх шляхи вирішення і почали розробляти проект міської програми розвитку молодіжного руху «Одеса молодіжна на 2017-2018 роки».

Загальноміський молодіжний суботник


25 березня на Трасі здоров’я (схили пляжу «Отрада») відбувся «Загальноміський молодіжний суботник» в рамках благодійного марафону «Тижня Добрих Справ».  У суботнику взяли участь молодь міста, представники громадських організацій та студенти ВНЗ Одеси. Більше 200 чоловік посадили 20 дерев і чагарників, привели в порядок і пофарбували лавки і великий спортивний комплекс, а також прибрали листя і сміття зі схилів і дитячих майданчиків.

Організатором виступила «Молодіжна організація ЛАЙТ» спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові, за підтримки Голови Приморської районної адміністрації Марата Корольова, КП «Міськзелентрест» Одеської міської ради та Студентських рад ВНЗ. Національний Університет «Одеська Морська Академія» також взяли участь в даному громадському заході і внесли свій внесок у благоустрій міста. Мета – відродження традицій в справі виховання трудової і екологічної культури у молоді, привернення уваги громадськості до вирішення проблем міста, виховання соціальної відповідальності учнів за чистоту в м.Одесі. Зробимо Одесу чистіше! НУ «ОМА» за чисте місто!

Робота парламента


Курсантським парламентом, Протоколом № 2 від 20.03.2018 р. було проведено встановлення кошторису курсантського самоврядування НУ «ОМА» на 2019 рік 

Було проведено сумісне засідання Курсантського парламенту та Профмоюзу НУ «ОМА» Протоколом  № 1 від 13.09.2018 р. стосовно переведення курсантів 2-го курсу Університету, які мають пільги, встановлені законом України щодо навчання за рахунок коштів державного бюджету.

Курсантським парламентом, Протоколом № 3 від 22.11.2018 р. було обрано кандидатуру у Молодіжну раду при Одеському міському голові від НУ «ОМА».

Курсантським парламентом, Протоколом № 2 від 05.03.2019 р. було проведено встановлення кошторису курсантського самоврядування НУ «ОМА» на 2020 рік.

Курсантським парламентом, Протоколом № 2  від 05.09.2019 р. було розглянуто та затверджено Положення про порядок обрання представників з числа осіб, які навчаються, для участі у виборах ректора Національного Університету  «Одеська морська академія».

Курсантським парламентом було укладено Меморандум про партнерство та співробітництво між органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Одеси від 19 вересня 2019 р.

Курсантським парламентом, Протоколом № 2 від 26.03.2020 р. було проведено встановлення кошторису курсантського самоврядування НУ «ОМА» на 2021 рік.

Курсантським парламентом було затверджено склад стипендіальної комісії від 23 червня 2020 р.

Курсантським парламентом, Протоколом № 1 від 19.03.2021 р. було обрано кандидатуру у Молодіжну раду при Одеській обласній державній адміністрації від НУ «ОМА».