8 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права були проведені тематичні лекції на факультетах НУ «ОМА».

Лисенко Н.С., к.е.н., доцент кафедри менеджменту та економіки морського транспорту, розкрив тему лекції «Правова діяльність юридичного відділу як елементу організаційної стрzbwp03awd8gуктури підприємств морського транспорту». Під час лекції були розглянуті дискусійні питання: правові аспекти управління водним транспортом; основні функції та задачі діяльності юридичного відділу як елементу організаційної структури підприємств морського транспорту; особливості функціонування юридичного відділу в різних видах організаційних структур підприємств; основні відмінності роботи юридичного відділу як штабної ланки та лінійної ланки організації; світова практика діяльності юридичного відділу на підприємствах морського транспорту.

Матвєєвський О.В., старший викладач кафедри адміністративного і кримінального права, прочитав лекцію «Реалізація основних прав людини при проведенні розслідування злочинів», де розглядались питання забезпеч
ення основних прав та свобод людини при проведенні огляду місця події по факту вбивства та грабіжки. Особливу увагу звернено на дотримання процесуальних правил, спрямованих на забезпечення гідності людини при проведенні допитів потерпілих, свідків, підозрюваних.

Китаєнко О.Є., старший викладач кафедри адміністративного і кримінального права, провів лекцію «Гарантії прав засудженого». На лекції були розглянуті проблемні питання: гарантування прав і свобод засуджених, дотримання вимог законів та нормативних актів, що забезпечують дотримання прав засуджених, а також найважливіше питання ресоціалізації після відбуття призначеного покарання.