Cудноводійний факультет             
       
  Професійне спрямування “Судноводіння”    
       
Курс           1 1    
       
Кількість бюджетних місць 123 Ліміт   49,2
       
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Конкурсний бал 
1 Маноха Дмитро Вадимович 1109 200
2 Чернега Владислав Ігорович 1192 197,624
3 Костишин Олександр Ігорович 1191 196,948
4 Мірошник Кирило Олегович 1191 196,792
5 Матузков Іван Андрійович 1193 196,115
6 Хрісов Дмитро Владиславович 1106 195,959
7 Грабовий Кирило Олександрович 1192 195,543
8 Руднєв Владислав Русланович 1103 195,543
9 Лученко Олександр Олександрович 1193 195,439
10 Березовський Владислав Олександрович 1191 193,775
11 Ворожевський Михайло Олександрович 1106 193,566
12 Чернопищук Артем Вячеславович 1105 193,514
13 Артеменко Данило Віталійович 1106 193,14
14 Сингаївський Вячеслав Валентинович 1103 192,942
15 Кузнецовський Георгій Романович 1191 192,838
16 Курілов Артем Андрійович 1191 192,734
17 Кисса Андрій Олександрович 1106 191,902
18 Львов Георгій Юрійович 1192 191,746
19 Колосюк Євгеній Володимирович 1191 191,538
20 Полтавцев Костянтин Валентинович 1102 190,445
21 Бураканов Валерій Ігорович 1193 190,133
22 Скрипка Богдан Олександрович 1192 189,509
23 Анісімов Георгій Олександрович 1108 188,416
24 Команіч Максим Євгенович 1193 188,26
25 Дюжинов В`ячеслав Дмитрович 1102 187,74
26 Шевчук Володимир Вячеславович 1193 186,648
27 Узун Нікіта Сергійович 1191 186,596
28 Логвин Нікіта Сергійович 1107 186,128
29 Безим`яний Владислав Сергійович 1107 185,972
30 Гоцюк Владислав Сергійович 1104 185,711
31 Лазаренко Олександр Олександрович 1192 185,659
32 Мотовой Михайло Миколайович 1109 185,607
33 Трусов Кіріл Юрійович 1191 184,983
34 Цуркан Максим Сергійович 1102 184,775
35 Базетов Кирило Русланович 1101 184,723
36 Дідик Ярослав Юрійович 1106 184,359
37 Калмик Костянтин Олексійович 1192 183,735
38 Астанов Джамал Джамалович 1108 183,683
39 Холчев Олександр Ігорович 1107 183,214
40 Нані Нікіта В`ячеславович 1105 183,058
41 Шкуро Артем Віталійович 1103 183,058
42 Лукович Євген Віталійович 1191 183,006
43 Білобров Олексій Вячеславович 1109 182,954
44 Стойчев Кирило Вікторович 1108 182,902
45 Калінін Володимир Валентинович 1106 182,59
46 Лісовець Дмитро Олександрович 1193 182,486
47 Стоганенко Геннадій Вікторович 1109 182,486
48 Сичов Олександр Дмитрович 1191 182,278
49 Жугаленко Олексій Олександрович 1193 182,018
50 Кирич Валентин Сергійович 1107 181,779
51 Злобіна Анастасія Олегівна 1193 181,342
52 Балан Георгій Володимирович 1101 180,978
53 Громовий Олексій Сергійович 1193 180,978
54 Шандра Дмитро Сергійович 1192 180,874
55 Чернопищук Костянтин Вячеславович 1105 180,405
56 Бондаренко Ілля Сергійович 1101 180,301
57 Піроженко Ярослав Романович 1109 180,301
58 Дяур Андрій Євгенійович 1106 180,195
59 Винников Даниїл Сергійович 1191 180,093
60 Грановський Микита Вікторович 1105 179,937
61 Нікітін Микита Русланович 1193 179,625
62 Погорєлов Микола Олександрович 1191 179,157
63 Кольцов Дмитро Олександрович 1101 178,741
64 Малов Олександр Олександрович 1103 178,741
65 Вареник Іван Сергійович 1108 178,689
66 Долмазов Артем Арсенович 1192 178,637
67 Цекова Олена Сергіївна 1101 178,637
68 Мастерюк Іван Сергійович 1191 178,169
69 Ворохобін Микита Ігорович 1104 177,908
70 Дяченко Іван Сергійович 1101 177,804
71 Кокун Микита Андрійович 1101 177,804
72 Тарасюк Крістіна Русланівна 1191 177,44
73 Кухтін Андрій Сергійович 1102 177,284
74 Міхалець Степан Андрійович 1192 177,232
75 Кабатов Іван Ігорович 1192 176,972
76 Кот Іван Тарасович 1193 176,92
77 Сотников Андрій Андрійович 1192 176,92
78 Єремчук Руслан Олександрович 1109 176,66
79 Чубенко Нікіта Русланович 1192 176,504
80 Кузнецов Олександр Сергійович 1108 176,192
81 Медведєв Владислав Юрійович 1193 176,036
82 Попов Владислав Володимирович 1108 175,828
83 Тетерєв Єгор Володимирович 1108 175,724
84 Єфіменко Станіслав Аркадійович 1104 175,672
85 Сідаш Даніїл Андрійович 1104 175,463
86 Погорєлов Артем Володимирович 1109 175,359
87 Гулінський Дмитро Олегович 1192 175,203
88 Ковальчук Микита Олександрович 1104 174,943
89 Очеретний Олександр Олександрович 1106 174,891
90 Величковська Неонелла Борисівна 1193 174,839
91 Лазоренко Ігор Євгенійович 1108 174,787
92 Святець Єгор Анатолійович 1105 174,735
93 Піщанський Арсеній Сергійович 1104 174,683
94 Корчинський Богдан Сергійович 1103 174,579
95 Конарев Ілля Олегович 1108 174,475
96 Дехта Богдан Вадимович 1104 174,319
97 Білік Михайло Олександрович 1193 174,215
98 Пазушкін Роман Олексійович 1193 174,059
99 Константинов Костянтин Михайлович 1193 173,903
100 Казанцев   Андрій Олександрович 1193 173,643
101 Кірющенко Владислав Олександрович 1193 173,331
102 Дьяченко Андрій Юрійович 1107 173,123
103 Стороженко Євген Євгенович 1192 172,992
104 Білий Ігор Юрійович 1104 172,654
105 Лєбєдєв Богдан Сергійович 1103 172,654
106 Біленький Микита Ігорович 1106 172,55
107 Налапко Максим Миколайович 1106 172,438
108 Верзунов Дмитро Андрійович 1107 172,186
109 Хамедов Олександр Володимирович 1106 171,822
110 Мораитес Ігор Вячеславович 1103 171,51
111 Чайка Олександр Сергійович 1192 171,406
112 Кирилюк Артем Вікторович 1103 171,302
113 Іванов Іван Іванович 1101 169,845
114 Крупчак Ксенія Олександрівна 1191 169,741
115 Вакуленко Єгор Олегович 1103 169,689
116 Кондоні Микола Андрійович 1105 169,533
117 Селедцов Владислав Павлович 1192 169,533
118 Швед Олексій Юрійович 1105 169,377
119 Раснюк Артем Вікторович 1191 169,325
120 Варчук Артем Віталійович 1102 169,273
121 Вдовиченко Олександр Олександрович 1106 169,117
122 Георгієв Владислав Вікторович 1191 169,065
123 Готко Максим Євгенійович 1101 149,193
       
       
  Декан судноводійного факультету    
       
  Голова курсантської ради факультету