рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                 
Навчально-науковий інститут              
Навігації                
Спеціальність (спеціалізація)              
271.01 Навігація і управління морськими суднами                
Курс     Семестр 1    
5 (магістр)                
Кількість бюджетних місць 53   Ліміт стипендіатів 21,2    
                 
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Мироненко Захар Андрійович 1503 так 5,000 0,06 1 5,060 5
2 Хашимі Руслан Емамуддін 1503 так 5,000     5,000 5
3 Чернушенко Олександр Віталійович 1504 так 4,950     4,950 5
4 Бондарев Іван Максимович 1503 так 4,950     4,950 4,83
5 Піткевич Олексій В’ячеславович 1501 так 4,850 0,06 1 4,910 4,66
6 Шпаченко Володимир Валерійович 1506 так 4,900     4,900 4,66
7 Кебап Павло Олександрович 1501 так 4,850     4,850 4,83
8 Онуфрик Володимир Святославович 1503 так 4,850     4,850 4
9 Захаров Дмитро Володимирович 1501 так 4,800     4,800 4,66
10 Теренков Валерій Геннадійович 1506 так 4,700 0,06 1 4,760 4,16
11 Серенков Артем Олександрович 1501 так 4,750     4,750 4,66
12 Ковальов Олександр Костянтинович 1503 так 4,700     4,700 4,5
13 Шалар Олег Ігорович 1505 так 4,700     4,700 4,5
14 Крикливий Артем Михайлович 1502 так 4,600     4,600 4,16
15 Осмоловський Олексій Іванович 1501 так 4,500 0,06 1 4,560 4,16
16 Літовенко Дмитро Андрійович 1501 так 4,550     4,550 4,16
17 Брюсов Володимир Русланович 1501 так 4,500     4,500 4,33
18 Пугач Денис Євгенійович 1501 так 4,500     4,500 4,16
19 Рєконвальд Максим Едуардович 1504 так 4,350 0,06 1 4,410 4,16
20 Бурлака Іван Іванович 1501 так 4,300     4,300 3,83
21 Ільїн Володимир Володимирович 1502 так 4,300     4,300 3,83
22 Бозаджи Вячеслав Григорович 1504 так 4,250     4,250 3,66
23 Даценко Дмитро Ігорович 1501 так 4,050     4,050 3,83
24 Сологуб Ігор Володимирович 1501 так 4,700     4,000 3,5
25 Мушинський Сергій Олександрович 1501 ні 4,800     4,800 4,5
26 Яровий Ярослав Олегович 1502 ні 4,650     4,650 4,5
27 Бірюкова Валерія Ігорівна 1505 ні 4,250     4,250 4,66
28 Нечаєв Сергій Сергійович 1502 ні 4,200     4,200 3,5
29 Зубков Ростислав Євгенович 1501 ні 4,050     4,050 4
30 Музиченко Микола Сергійович 1503 ні 4,050     4,050 4
31 Тимчишин Віталій Віталійович 1502 ні 3,950     3,950 3,5
32 Кісільов Максим Валерійович 1501 ні 3,900     3,900 3,66
33 Куценко Яніслав Костянтинович 1505 ні 3,750     3,750 3,5
34 Мельников Владислав Петрович 1501 ні 3,750     3,750 3,33
35 Бянов Василь Олегович 1502 ні 3,650     3,650 3,66
36 Попов Олександр Павлович 1506 ні 3,600     3,600 3
37 Роговий Кирило Анатолійович 1501 ні 3,200     3,200 3,5
38 Мельник Микола Андрійович 1504 ні 2,500     2,500 2
39 Станчев Ігор 1506 ні 2,400     2,400 2,66
40 Махно Віктор Янович 1503 ні 2,300 0,06 1 2,360 2
41 Гризов Дмитро Олександрович 1502 ні 2,300 0,06 1 2,360 2,5
42 Синицин Кирило Андрійович 1501 ні 2,250     2,250 2
43 Дідух Михайло Сергійович 1505 ні 2,000 0,06 1 2,060 2
44 Тітов Гліб Андрійович 1501 ні 2,000     2,000 2
45 Бакал Денис Борисович 1501 ні 2,000     2,000 2
46 Молчанова Дар’я Юріївна 1501 ні 2,000     2,000 2
47 Найденко Денис Владиславович 1502 ні 2,000     2,000 2
48 Стецун Дмитро Володимирович 1502 ні 2,000     2,000 2
49 Тихолаз Олександр Сергійович 1503 ні 2,000     2,000 2
50 Грибанов Віктор Вадимович 1503 ні 2,000     2,000 2
51 Гоц Максим Олександрович 1504 ні 2,000     2,000 2
52 Гончаров Дмитро Валерійович 1506 ні 2,000     2,000 2
53 Долідзе Ніка 1506 ні 2,000     2,000 2