Перший курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, Група 2151

 

 

Прізвище, ім`я та по батькові Номер навчальної

групи

Рейтинговий

бал

Примітка
1 2 3 4 5
Кількість бюджетних місць – 8

Ліміт стипендіатів – 3,2

1 Шнуренко Владислав Валерійович 2151 8,48
2 Казак Олексій Олексійович 2151 8,21
3 Шендерей Євгеній Олегович 2151 8,21
4 Жупанов Іван Іванович 2151 7,98
5 Меркулов Олександр Олегович 2151 7,94
6 Бабін Руслан Сергійович 2151 7,83
7 Ковальчук Костянтин Вікторович 2151 7,82
8 Горшков Євгеній Олексійович 2151 7,49

ГРУПИ 2101-2104

Кількість бюджетних місць43 Ліміт стипендіатів17,2
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Дотакткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Дем`яненко Ілля Анатолійович 2103 так 5 0,06 1 5,060 5
2 Боштан Ілля Вадимович 2101 так 4,833 4,833 4,6
3 Соболевський Нікіта Сергійович 2101 так 4,833 4,833 4,6
4 Піпченко Микола Олегович 2104 так 4,75 0,06 1 4,810 4,6
5 Майданік Ілля Вячеславович 2102 так 4,75 4,750 4,4
6 Лапшин Артем Сергійович 2102 так 4,75 4,750 4,6
7 Сотніков Микита Сергійович 2103 так 4,667 4,667 4,4
8 Гавриленко Денис Дмитрович 2104 так 4,667 4,667 4,6
9 Гугуєв Артем Олегович 2104 так 4,667 4,667 4,6
10 Яжевський Олексій Ігорович 2103 так 4,583 4,583 4,4
11 Бозбей Дмитро Володимирович 2101 так 4,5 0,06 1 4,560 4,4
12 Розмеріца Владислав Віталійович 2104 так 4,5 4,500 4,2
13 Соколов Дмитро Юрійович 2102 так 4,5 4,500 4,4
14 Заболотний Андрій Вадимович 2103 так 4,417 4,417 4,2
15 Шевченко Дмитро Сергійович 2104 так 4,417 4,417 4,2
16 Сарамотін Євген Олександрович 2104 так 4,417 4,417 4,4
17 Шевченко Євгеній Васильович 2101 так 4,333 4,333 4,2
18 Сімків Ярослав Орестович 2101 так 4,25 4,250 4,2
19 Іванов Микола Миколайович 2104 так 4,25 4,250 4,2
20 Гнатюк Богдан Ігорович 2103 так 4,25 4,250 4 дит. Уч. АТО
21 Стульніков Владислав Юрійович 2103 так 4,25 4,250 3,8
22 Кулеш Гліб Олегович 2103 так 4,167 4,167 3,8
23 Євсєєв Максим Дмитрович 2101 так 4,083 4,083 4,2
24 Голубєв Гаррі Сергійович 2102 так 4,083 4,083 3,6
25 Жиленко Олег Андрійович 2103 так 4 4,000 4
26 Пясковський Тимур Юрійович 2101 4,8 4,800 4,75
27 Паладій Олександр Михайлович 2102 4,5 4,500 4,25
28 Тарасов Сергій Олексійович 2104 4,4 4,400 4,5
29 Чекановський Андрій Олексійович 2102 4,4 4,400 4,25
30 Сухановський Даніїл Ігорович 2101 4,3 4,300 4
31 Андріяш Максим Олегович 2102 4,3 4,300 4
32 Хайваз Роман Анжійович 2101 4,25 4,250 4 сирота
33 Лисенко Станіслав Володимирович 2101 4,2 4,200 3,75
34 Лиу Куанг Чионг 2102 4,125 4,125 3,66
35 Акдерлі Микола Миколайович 2102 4,1 4,100 4
36 Мамієнко Павло Вадимович 2103 4,1 4,100 4
37 Бурилін Кирил Володимирович 2101 4,1 4,100 3,75
38 Ситник Олександр Русланович 2103 4 4,000 3,75
39 Кириллов Владислав Юрійович 2104 3,75 3,750 3,5
40 Шепілов Владислав Олексійович 2104 3,7 3,700 3,25
41 Верпека Андрій Олександрович 2104 3,667 3,667 3,66 сирота
42 Михайловський Олексій Ігорович 2104 3,6 3,600 3,25
43 Ступак Андрій Сергійович 2101 3,5 3,500 3,25