Спеціальність “Річковий та морський транспорт”


Курс  2   Семестр   3   
Кількість бюджетних місць 35  Ліміт стипендіатів 14,0   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Демиров Олександр Анатолійович 3201 Так 4,786 4,786 5
2 Крючков Владислав Вячеславович 3201 Так 4,643 4,643 4,75
3 Тер-Барсегян Роберт Карленович 3201 Так 4,500 0,06 1 4,560 4,5
4 Бондар Максим Анатолійович 3201 Так 4,357 4,357 4
5 Бринза Геннадій – 3201 Так 4,357 4,357 4,25
6 Ковальов Андрій Васильович 3201 Так 4,286 0,06 1 4,346 4
7 Магда Олеся Андріївна 3201 Так 4,286 0,12 1,2 4,406 4,25
8 Мінчев Олександр Олегович 3201 Так 4,286 4,286 4,25
9 Сапожник Іван Іванович 3201 Так 4,214 4,214 4,25
10 Крицький Владислав Валентинович 3201 Так 4,143 0,06 1 4,203 4
11 Карпеленя Артур Олегович 3201 Так 4,143 4,143 4
12 Копілов Михайло Олександрович 3201 Так 4,143 4,143 4
13 Хральченко Олександр Володимирович 3201 Так 4,143 4,143 3,75
14 Ярмиш Андрій Ігорович 3201 Так 4,071 4,071 4
15 Колісніченко Костянтин Сергійович 3201 Так 4,000 4,000 4
16 Кононихін Вадим Вікторович 3202 Так 4,000 4,000 4,25
17 Білецький Віктор Сергійович 3202 Так 3,929 3,929 3,75
18 Фертак Дмитро Ігорович 3202 Так 3,786 3,786 3,5
19 Крицький Богдан Віталійович 3201 Ні 3,786 3,786 3,75
20 Чуйко Ігор Васильович 3201 Ні 3,500 3,500 3
21 Янков Петро Сергійович 3201 Ні 3,500 3,500 3,5
22 Бондаренко Олексій Сергійович 3202 Ні 3,500 3,500 3,25
23 Шаповал Родіон Владиславович 3202 Ні 3,429 3,429 3,25
24 Верлатий Костянтин Ігорович 3202 Ні 3,429 3,429 3,25
25 Васильєв Владислав Вячеславович 3201 Ні 3,357 3,357 3
26 Шулятьєв Кирило Вадимович 3202 Ні 3,286 0,06 1 3,346 2,5
27 Загорський Олександр Олександрович 3201 Ні 3,286 3,286 3,25
28 Маляренко Олександр Сергійович 3202 Ні 3,071 0,06 1 3,131 2,5
29 Козлов Ігор Федорович 3202 Ні 3,071 3,071 2,5
30 Гапоян Карен Самвелович 3201 Ні 3,000 3,000 2,5
31 Дубіна Ілля Олександрович 3202 Ні 3,000 3,000 2,5
32 Баришев Іван Іванович 3201 Ні 2,929 2,929 2,5
33 Варфоломеєв Владислав Володимирович 3201 Ні 2,929 2,929 2,5
34 Дмитрюк Дмитро Юрійович 3201 Ні 2,857 2,857 2,5
35 Краснов Єгор Максимович 3201 Ні 2,786 2,786 2,5

 

Спеціальність “Річковий та морський транспорт” (скорочений термін навчання)


Курс 2у   Семестр   3   
Кількість бюджетних місць 6  Ліміт стипендіатів 2,4   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Чернега Микита Дмитрович 3251 Так 4,773 0,06 1 4,833 4,75
2 Чабан Сергій Олександрович 3251 Так 4,591 4,591 4,5
3 Нечипоренко Валерій Володимирович 3251 Так 4,227 4,227 4,12
4 Тригубенко Дмитро Сергійович 3251 Так 3,813 3,813 3,66
5 Єфімович Андрій Андрійович 3251 Так 3,75 3,750 3,5
6 Становський Валерій Валерійович 3251 Ні 2,938 2,938 2,66


Спеціальність ” Радіотехніка”

Курс 2   Семестр 3   
Кількість бюджетних місць 10  Ліміт стипендіатів 4,0   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Джаіані Лоліта Мєрабівна 5201 Так 4,875 4,875 4,66
2 Стаценко Наталія Сергіївна 5201 Так 4,750 4,750 4,33
3 Остапчук Ганна Володимирівна 5201 Так 4,625 0.06 1 4,685 4,66
4 Ковальська Ріта Миколаївна 5201 Так 4,125 4,125 4
5 Кононенко Аріна Сергіївна 5201 Так 3,938 0.06 1 3,998 4
6 Брошкова Олена Іванівна 5201 Так 3,938 0.06 1 3,998 4
7 Пєронкова Любов Олександрівна 5201 Так 3,875 3,875 4
8 Гордієнко Олександра Сергіївна 5201 3,563 3,563 3,33
9 Орловський Юрій Миколайович 5201 Ні 2,875 2,875 2,66
10 Котельніков Єгор Ігорович 5201 Ні 2,625 2,625 2,33