Національний університет “Одеська морська академія”   
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії  
               
Cудноводійний факультет                     
               
                                                        Професійне спрямування “Судноводіння”              
               
Курс  2     Семестр   4    
               
Кількість бюджетних місць 140 Ліміт      56,0  
               
Місце у рейтингу                  ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою  2-5
Бал  Підстава  
1 Осмоловський Олексій Іванович 1201 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
2 Рєконвальд Максим Едуардович 1208 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
3 Парамонова Вероніка Миколаївна 1211 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Мироненко Захар Андрійович 1202 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Мяло Максим Юрійович 1212 5.000 0,06 1 5.060 5,000
6 Токаренко Владислав Андрійович 1204 5.000 0,06 1 5.060 5,000
7 Піткевич Олексій В`ячеславович 1205 5.000 0,06 1 5.060 5,000
8 Лянний Олександр Едуардович 1205 5.000 0,06 1 5.060 5,000
9 Гоц Максим Олександрович 1206 5.000 0,06 2 5.060 5,000
10 Янак Сюзанна Юріївна 1201 4.938 0,12 1,2 5.058 4,750
11 Замараєв Єгор Вадимович 1209 4.938 0,12 1,2 5.058 4,750
12 Бакал Денис Борисович 1201 5.000     5.000 5,000
13 Захаров Дмитро Володимирович 1201 5.000     5.000 5,000
14 Кебап Павло Олександрович 1201 5.000     5.000 5,000
15 Ковальов Микита Сергійович 1201 5.000     5.000 5,000
16 Молчанова Дар`я Юріївна 1201 5.000     5.000 5,000
17 Сологуб Ігор Володимирович 1201 5.000     5.000 5,000
18 Мушинський Сергій Олександрович 1201 5.000     5.000 5,000
19 Пугач Денис Євгенійович 1201 5.000     5.000 5,000
20 Теренков Валерій Геннадійович 1211 5.000     5.000 5,000
21 Хашимі Руслан Емамуддін 1202 5.000     5.000 5,000
22 Бондарев Іван Максимович 1202 5.000     5.000 5,000
23 Грибанов Віктор Вадимович 1202 5.000     5.000 5,000
24 Зінченко Олексій Сергійович 1203 5.000     5.000 5,000
25 Нечаєв Сергій Сергійович 1203 5.000     5.000 5,000
26 Подшивалов Артем Дмитрійович 1204 5.000     5.000 5,000
27 Зубков Ростислав Євгенович 1204 5.000     5.000 5,000
28 Гризов Дмитро Олександрович 1206 5.000     5.000 5,000
29 Кравченко Євген Владиславович 1206 5.000     5.000 5,000
30 Шалар Олег Ігорович 1207 5.000     5.000 5,000
31 Шестак Сергій Всеволодович 1207 5.000     5.000 5,000
32 Липинський Семен Валерійович 1207 5.000     5.000 5,000
33 Абрамова Владислава Максимівна 1202 5.000     5.000 5,000
34 Грабенко Максим Вячеславович 1209 4.938 0,06 1 4.998 5,000
35 Дідух Михайло Сергійович 1207 4.938 0,06 1 4.998 5,000
36 Крикливий Артем Михайлович 1203 4.938     4.938 5,000
37 Лєсовіков Дмитро Іванович 1207 4.938     4.938 5,000
38 Бурлака Іван Іванович 1201 4.938     4.938 4,750
39 Онуфрик Володимир Святославович 1202 4.938     4.938 4,750
40 Ясинецький Євген Олександрович 1203 4.938     4.938 4,750
41 Жеглов Денис Олександрович 1204 4.938     4.938 4,750
42 Ковальов Олександр Костянтинович 1204 4.938     4.938 4,750
43 Брюсов Володимир Русланович 1204 4.938     4.938 4,750
44 Коваленко Олександр Сергійович 1211 4.875 0,06 1 4.935 5,000
45 Пономарьова Катерина Максимівна 1206 4.875 0,06 1 4.935 5,000
46 Крижний Владислав Альбертович 1212 4.875     4.875 5,000
47 Яровий Ярослав Олегович 1203 4.875     4.875 5,000
48 Калиновський Євгеній Олександрович 1210 4.875     4.875 5,000
49 Мельник Микола Андрійович 1203 4.875     4.875 4,500
50 Афтанюк Андрій Валерійович 1210 4.875     4.875 4,750
51 Вомачко Олександра Вікторівна 1202 4.875     4.875 4,750
52 Рябінін Данило Володимирович 1204 4.875     4.875 4,750
53 Костащук Дмитро В`ячеславович 1206 4.875     4.875 4,750
54 Журавльов Георгій Андрійович 1203 4.813     4.813 4,750
55 Бюргер Станіслав Анатолійович 1205 4.813     4.813 4,750
56 Ільїн Володимир Володимирович 1206 4.813     4.813 4,750
57 Польовий Владислав Васильович 1208 4.813     4.813 4,750
58 Журавель Артем Станіславович 1209 4.813     4.813 4,750
59 Серенков Артем Олександрович 1201 4.813     4.813 4,500
60 Тихолаз Олександр Сергійович 1204 4.813     4.813 4,500
61 Піскунов Кирило Костянтинович 1210 4.750 0,06 2 4.810 4,500
62 Анісімова Юлія Андріївна 1203 4.750     4.750 4,500
63 Кісільов Максим Валерійович 1205 4.750     4.750 4,500
64 Антов Григорій Георгійович 1209 4.750     4.750 4,500
65 Літовенко Дмитро Андрійович 1201 4.750     4.750 4,250
66 Степанович Ігор Сергійович 1212 4.750     4.750 4,250
67 Ласінський Семен Олександрович 1208 4.750     4.750 4,750
68 Кузьміна Саломія Сергіївна 1207 4.688 0,06 1 4.748 4,500
69 Сагайдаков Богдан Денисович 1208 4.688 0,06 1 4.748 4,250
70 Федченко Сергій Сергійович 1210 4.688     4.688 4,500
71 Писарєв Станіслав Ігорович 1204 4.688     4.688 4,500
72 Широбоков Олександр Геннадійович 1209 4.688     4.688 4,500
73 Куценко Яніслав Костянтинович 1209 4.688     4.688 4,500
74 Стаценко Роман Валерійович 1201 4.688     4.688 4,250
75 Братінов Андрій Юрійович 1201 4.688     4.688 4,750
76 Бозаджи Вячеслав Григорович 1208 4.688     4.688 4,750
77 Попов Олександр Павлович 1211 4.563     4.563 4,500
78 Даценко Дмитро Ігорович 1201 4.563     4.563 4,250
79 Карпець Іван Олександрович 1209 4.563     4.563 4,250
80 Стецун Дмитро Володимирович 1206 4.500     4.500 4,000
81 Тимчишин Віталій Віталійович 1203 4.500     4.500 4,500
82 Якубеня Максим Володимирович 1206 4.500     4.500 4,250
83 Сиротюк Микита Анатолійович 1207 4.500     4.500 4,250
84 Бірюкова Валерія Ігорівна 1209 4.438     4.438 4,000
85 Млотковський Богдан Денисович 1204 4.438     4.438 4,250
86 Дімов Гліб Олегович 1208 4.438     4.438 4,250
87 Вепро Андрій Миколайович 1208 4.438     4.438 3,750
88 Ханас Олександр Степанович 1203 4.375     4.375 4,000
89 Шемончук Богдан Олександрович 1206 4.375     4.375 4,000
90 Котлінський Данило Юсефович 1203 4.375     4.375 4,250
91 Кошелєв Микита Олександрович 1208 4.250 0,12 1,2 4.370 3,750
92 Роговий Кирило Анатолійович 1201 4.313     4.313 3,750
93 Кожухар Артур Вікторович 1203 4.313     4.313 3,750
94 Мельников Владислав Петрович 1205 4.188     4.188 3,750
95 Міхеєв Євгеній Олександрович 1210 4.125     4.125 3,250
96 Омелюх Олексій Юрійович 1202 4.125     4.125 3,750
97 Касьян Данило Юрійович 1203 4.125     4.125 3,750
98 Фучеджи Ілля Сергійович 1203 4.125     4.125 3,750
99 Саюк Ілля Віталійович 1208 4.063     4.063 3,500
100 Чекал Руслан Степанович 1209 4.000     4.000 3,250
101 Поздняков Георгій Іванович 1201 3.813     3.813 3,500
102 Гуржій Сергій Артурович 1203 3.813     3.813 3,500
103 Афонін Михайло Вадимович 1209 3.813     3.813 3,250
104 Папян Кирило Артемович 1203 3.750     3.750 3,250
105 Мішеченко Андрій Вячеславович 1207 3.750     3.750 3,250
106 Миронов Сергій Сергійович 1207 3.688     3.688 3,250
               
  Декан судноводійного факультету          
               
  Голова курсантської ради факультету