Національний університет “Одеська морська академія”   
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії  
Навчально-науковий інститут навігації                     
                                                Напрям   Морський та внутрішній водний транспорт        
Курс   2 Семестр   3    
Кількість бюджетних місць 119 Ліміт      47,6  
               
Місце у рейтингу                  ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою  2-5
Бал  Підстава
1 Андрущик Марко Геннадійович 1201 5.000 0,06 2 5.060 5,000
2 Кочмар Даніїл Борисович 1201 5.000 0,06 2 5.060 5,000
3 Буренко Ольга Олександрівна 1202 5.000 0,06 2 5.060 5,000
4 Волкотруб Владислав Сергійович 1201 5.000     5.000 5,000
5 Кулик Володимир Володимирович 1201 5.000     5.000 5,000
6 Рідько Даніїл Леонідович 1291 5.000     5.000 5,000
7 Захараш Владислав Андрійович 1202 5.000     5.000 5,000
8 Чеботарьов Андрій Олександрович 1204 5.000     5.000 5,000
9 Воробей Павло Олегович 1201 4.917 0,06 2 4.977 4,660
10 Свиридова Анастасія Вадимівна 1206 4.917 0,06 2 4.977 5,000
11 Топчій Борис Русланович 1291 4.917     4.917 5,000
12 Льошина Анастасія Олексіївна 1202 4.917     4.917 5,000
13 Мартинов Владислав Олександрович 1207 4.917     4.917 5,000
14 Міхалець Дмитро Ігорович 1291 4.917     4.917 4,660
15 Никитюк Михайло Валерійович 1291 4.917     4.917 4,660
16 Нагайчук Станіслав Ігорович 1291 4.833     4.833 4,330
17 Юр`єв Володимир Юрійович 1201 4.833     4.833 4,660
18 Грибонос Владислав Андрійович 1291 4.750 0,06 2 4.810 4,660
19 Мелешко Максим Віталійович 1203 4.750 0,06 2 4.810 4,660
20 Дімітров Сергій Федорович 1206 4.750 0,06 2 4.810 4,660
21 Гоцалюк Артем Вікторович 1201 4.750     4.750 4,330
22 Коваль Іван Дмитрович 1291 4.750     4.750 4,330
23 Шевченко Денис Максимович 1206 4.750     4.750 4,330
24 Сульжук Станіслав Іванович 1203 4.750     4.750 4,660
25 Балочкін Ігор Вадимович 1291 4.667     4.667 4,330
26 Логачевський Олег Романович 1205 4.667     4.667 4,330
27 Черепинський Віталій Олександрович 1207 4.667     4.667 4,330
28 Лахтіонов Олександр Валентинович 1202 4.583     4.583 4,000
29 Килівник Олександр Леонідович 1206 4.583     4.583 4,000
30 Шевченко Кирило Андрійович 1291 4.583     4.583 4,330
31 Якубський Микита Іванович 1202 4.583     4.583 4,330
32 Мандриченко Павло Сергійович 1205 4.583     4.583 4,330
33 Прибила Олександр Олександрович 1205 4.500 0,06 2 4.560 4,000
34 Гончаренко Євгеній Сергійович 1201 4.500     4.500 4,000
35 Єпіфанов Максим Ігорович 1291 4.500     4.500 4,000
36 Стоянов Владислав Сергійович 1206 4.500     4.500 4,000
37 Клименко Сергій Євгенійович 1203 4.500     4.500 4,660
38 Похила Дар`я Сергіївна 1204 4.417     4.417 4,000
39 Дудко Артем Владиславович 1206 4.417     4.417 4,000
40 Кропив`янський Владислав Сергійович 1203 4.417     4.417 4,330
41 Павлиш Віталій Володимирович 1205 4.333 0,06 2 4.393 4,660
42 Зелененко Євген Віталійович 1205 4.333     4.333 4,660
43 Калугін Богдан Олегович 1205 4.333     4.333 4,330
44 Некрасов Ігор Андрійович 1291 4.333     4.333 4,000
45 Семененко Ніколай Олександрович 1202 4.333     4.333 4,000
46 Босаковський Микита Сергійович 1202 4.333     4.333 4,000
47 Кудля Софія Вікторівна 1204 4.333     4.333 4,000
48 Введенський Максим Володимирович 1206 4.333     4.333 4,000
49 Саакян Едуард Артурович 1201 4.333     4.333 3,660
50 Галушко Юрій Олександрович 1203 4.333     4.333 3,660
51 Маньков Володимир Сергійович 1206 4.250 0,06 2 4.310 4,000
52 Карпенко Віктор Андрійович 1202 4.250     4.250 4,000
53 Година Вадим Володимирович 1202 4.250     4.250 3,660
54 Лалі Карім Хомаюнович 1205 4.250     4.250 3,660
55 Чебан Дмитрій Олександрович 1206 4.250     4.250 3,660
56 Босаджи Максим Євгенович 1203 4.167     4.167 4,000
57 Артамонов Сергій Сергійович 1204 4.167     4.167 4,000
58 Димитров Роман Романович 1206 4.167     4.167 3,660
59 Волощук Артем В`ячеславович 1202 4.083     4.083 4,000
60 Бородатий Андрій Юрійович 1205 4.083     4.083 4,000
61 Лабарткава Назарій Олександрович 1202 4.083     4.083 4,330
62 Хрущ Марина Валеріївна 1202 4.083     4.083 3,660
63 Ливицький Андрій Олександрович 1203 4.083     4.083 3,660
64 Сінельніков Максим Альбертович 1206 4.083     4.083 3,660
65 Прушинський Михайло _ 1203 4.000     4.000 4,000
66 Голубович Данило Олегович 1203 3.917 0,06 2 3.977 3,660
67 Доманський Даніїл Максимович 1205 3.917     3.917 3,330
68 Балакірєв Ілля Ярославович 1204 3.917     3.917 3,660
69 Вельчев Сергій Володимирович 1204 3.917     3.917 3,660
70 Титаренко Борис Віталійович 1203 3.833     3.833 3,000
71 Солтановський Віктор Васильович 1204 3.750     3.750 3,330
72 Попазов Ігор Семенович 1201 3.667     3.667 3,000
73 Околець Кирило Сергійович 1204 3.667     3.667 4,000
74 Венгер Вадим Володимирович 1202 3.583 0,06 2 3.643 3,660
75 Давиденко Олександр Володимирович 1206 3.500     3.500 3,660
76 Бойко Данііл Геннадійович 1202 3.417     3.417 3,000
               
               
               
Директор ННІН            
               
Голова курсантської ради ННІН