Національний університет “Одеська морська академія”             
           
               
Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс           1 2   Семестр        1 3      
               
Кількість бюджетних місць 139 Ліміт стипендіатів     55,6  
               
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали  Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Коваленко Олександр Сергійович 1211 5.000 0,06 1 5.060 5,000
2 Мироненко Захар Андрійович 1202 5.000 0,06 1 5.060 5,000
3 Мяло Максим Юрійович 1212 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Лянний Олександр Едуардович 1205 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Гоц Максим Олександрович 1206 5.000 0,06 2 5.060 5,000
6 Осмоловський Олексій Іванович 1201 4.917 0,12 1,2 5.037 5,000
7 Бакал Денис Борисович 1201 5.000     5.000 5,000
8 Захаров Дмитро Володимирович 1201 5.000     5.000 5,000
9 Кебап Павло Олександрович 1201 5.000     5.000 5,000
10 Серенков Артем Олександрович 1201 5.000     5.000 5,000
11 Сологуб Ігор Володимирович 1201 5.000     5.000 5,000
12 Пугач Денис Євгенійович 1201 5.000     5.000 5,000
13 Хашимі Руслан Емамуддін 1202 5.000     5.000 5,000
14 Абрамова Владислава Максимівна 1202 5.000     5.000 5,000
15 Зінченко Олексій Сергійович 1203 5.000     5.000 5,000
16 Жеглов Денис Олександрович 1204 5.000     5.000 5,000
17 Зубков Ростислав Євгенович 1204 5.000     5.000 5,000
18 Костащук Дмитро В`ячеславович 1206 5.000     5.000 5,000
19 Гризов Дмитро Олександрович 1206 5.000     5.000 5,000
20 Кравченко Євген Владиславович 1206 5.000     5.000 5,000
21 Шалар Олег Ігорович 1207 5.000     5.000 5,000
22 Шестак Сергій Всеволодович 1207 5.000     5.000 5,000
23 Пономарьова Катерина Максимівна 1206 4.917 0,06 1 4.977 5,000
24 Янак Сюзанна Юріївна 1201 4.833 0,12 1,2 4.953 5,000
25 Бурлака Іван Іванович 1201 4.917     4.917 5,000
26 Бондарев Іван Максимович 1202 4.917     4.917 5,000
27 Крижний Владислав Альбертович 1212 4.917     4.917 5,000
28 Брюсов Володимир Русланович 1204 4.917     4.917 5,000
29 Лєсовіков Дмитро Іванович 1207 4.917     4.917 5,000
30 Макеєв Олександр Олександрович 1207 4.917     4.917 5,000
31 Ласінський Семен Олександрович 1208 4.917     4.917 5,000
32 Бозаджи Вячеслав Григорович 1208 4.917     4.917 5,000
33 Мельник Микола Андрійович 1203 4.917     4.917 4,660
34 Токаренко Владислав Андрійович 1204 4.833 0,06 1 4.893 4,660
35 Рєконвальд Максим Едуардович 1208 4.750 0,12 1,2 4.870 4,330
36 Вомачко Олександра Вікторівна 1202 4.833     4.833 5,000
37 Степанович Ігор Сергійович 1212 4.833     4.833 5,000
38 Ковальов Олександр Костянтинович 1204 4.833     4.833 5,000
39 Подшивалов Артем Дмитрійович 1204 4.833     4.833 5,000
40 Мушинський Сергій Олександрович 1201 4.833     4.833 4,660
41 Крикливий Артем Михайлович 1203 4.833     4.833 4,660
42 Ясинецький Євген Олександрович 1203 4.833     4.833 4,660
43 Піскунов Кирило Костянтинович 1210 4.750 0,06 2 4.810 5,000
44 Махно Віктор Янович 1202 4.750 0,06 1 4.810 5,000
45 Грабенко Максим Вячеславович 1209 4.750 0,06 1 4.810 5,000
46 Дідух Михайло Сергійович 1207 4.750 0,06 1 4.810 4,330
47 Музиченко Микола Сергійович 1201 4.750     4.750 5,000
48 Ільїн Володимир Володимирович 1206 4.750     4.750 5,000
49 Стаценко Роман Валерійович 1201 4.750     4.750 4,330
50 Грибанов Віктор Вадимович 1202 4.750     4.750 4,660
51 Нечаєв Сергій Сергійович 1203 4.750     4.750 4,660
52 Кісільов Максим Валерійович 1205 4.750     4.750 4,660
53 Піткевич Олексій В`ячеславович 1205 4.667 0,06 1 4.727 4,330
54 Кошелєв Микита Олександрович 1208 4.583 0,12 1,2 4.703 4,660
55 Онуфрик Володимир Святославович 1202 4.667     4.667 5,000
56 Теренков Валерій Геннадійович 1211 4.667     4.667 4,660
57 Омелюх Олексій Юрійович 1202 4.667     4.667 4,660
58 Широбоков Олександр Геннадійович 1209 4.667     4.667 4,330
59 Кузьміна Саломія Сергіївна 1207 4.583 0,06 1 4.643 4,660
60 Синицин Кирило Андрійович 1201 4.583     4.583 4,330
61 Молчанова Дар`я Юріївна 1201 4.583     4.583 4,330
62 Попко Дмитро Сергійович 1211 4.583     4.583 4,330
63 Якубеня Максим Володимирович 1206 4.583     4.583 4,330
64 Куценко Яніслав Костянтинович 1209 4.583     4.583 4,330
65 Федченко Сергій Сергійович 1210 4.583     4.583 4,660
66 Яровий Ярослав Олегович 1203 4.583     4.583 4,660
67 Журавльов Георгій Андрійович 1203 4.583     4.583 4,660
68 Найденко Денис Владиславович 1203 4.500     4.500 4,330
69 Ковальов Микита Сергійович 1201 4.417     4.417 4,000
70 Братінов Андрій Юрійович 1201 4.417     4.417 4,000
71 Стецун Дмитро Володимирович 1206 4.417     4.417 4,000
72 Тітов Гліб Андрійович 1201 4.417     4.417 4,330
73 Анісімова Юлія Андріївна 1203 4.417     4.417 4,330
74 Бюргер Станіслав Анатолійович 1205 4.417     4.417 4,330
75 Ронікер Богдан Юрійович 1207 4.417     4.417 4,330
76 Антов Григорій Георгійович 1209 4.417     4.417 4,330
77 Даценко Дмитро Ігорович 1201 4.333     4.333 4,000
78 Папуша Андрій Олександрович 1201 4.333     4.333 4,000
79 Тимчишин Віталій Віталійович 1203 4.333     4.333 4,000
80 Кожухар Артур Вікторович 1203 4.333     4.333 4,000
81 Драгунов Ігор Володимирович 1201 4.333     4.333 4,330
82 Сагайдаков Богдан Денисович 1208 4.250 0,06 1 4.310 4,000
83 Шемончук Богдан Олександрович 1206 4.250     4.250 4,000
84 Вепро Андрій Миколайович 1208 4.250     4.250 4,330
85 Фучеджи Ілля Сергійович 1203 4.083     4.083 4,000
86 Сиротюк Микита Анатолійович 1207 4.083     4.083 4,000
87 Тихолаз Олександр Сергійович 1204 4.083     4.083 4,330
88 Рябінін Данило Володимирович 1204 4.083     4.083 4,330
89 Александров Микола Александрович 1209 4.083     4.083 3,660
90 Липинський Семен Валерійович 1207 4.000     4.000 4,000
91 Ташпулатова Ксенія Сергіївна 1212 3.917     3.917 3,000
92 Мельников Владислав Петрович 1205 3.917     3.917 4,000
93 Дімов Гліб Олегович 1208 3.750     3.750 3,660
94 Ханас Олександр Степанович 1203 3.667     3.667 3,330
95 Афонін Михайло Вадимович 1209 3.667     3.667 3,330
               
               
  Декан судноводійного факультету          
               
  Голова курсантської ради факультету