Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) Морський та річковий траспорт
Курс 3     Семестр   5
Кількість бюджетних місць 35   Ліміт стипендіатів 14,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5  
Бал Підстава
1 Бондаренко Олексій Сергійович 3302 Так 4,6 4,600 4
2 Бондар Максим Анатолійович 3301 Так 4,55 4,550 4,2
3 Тер-Барсегян Роберт Карленович 3301 Так 4,45 0,06 1 4,510 4
4 Колісніченко Костянтин Сергійович 3301 Так 4,5 4,500 4
5 Магда Олеся Андріївна 3301 Так 4,4 0,06 1 4,460 4
6 Копілов Михайло Олександрович 3301 Так 4,4 4,400 4,2
7 Білецький Віктор Сергійович 3302 Так 4,4 4,400 3,8
8 Карпеленя Артур Олегович 3301 Так 4,35 4,350 3,6
9 Хральченко Олександр Володимирович 3301 Так 4,35 4,350 3,8
10 Ярмиш Андрій Ігорович 3301 Так 4,15 4,150 3,8
11 Бандуров Геннадій Іванович 3302 Так 4,1 4,100 3,4
12 Сапожник Іван Іванович 3301 Ні 4,15 4,150 3,4
13 Мінчев Олександр Олегович 3301 Ні 4,05 4,050 3,2
14 Ковальов Андрій Васильович 3301 Ні 3,85 0,06 1 3,910 2,8
15 Гапоян Карен Самвелович 3301 Ні 3,7 3,700 3
16 Чуйко Ігор Васильович 3301 Ні 3,7 3,700 2,6
17 Верлатий Костянтин Ігорович 3302 Ні 3,6 3,600 2,6
18 Фертак Дмитро Ігорович 3302 Ні 3,5 3,500 3
19 Шаповал Родіон Владиславович 3302 Ні 3,5 3,500 2,6
20 Кононихін Вадим Вікторович 3302 Ні 3,5 3,500 2,8
21 Маляренко Олександр Сергійович 3302 Ні 3,4 0,06 1 3,460 2,2
22 Васильєв Владислав Вячеславович 3301 Ні 3,4 3,400 2,6
23 Баришев Іван Іванович 3301 Ні 3,35 3,350 2,8
24 Загорський Олександр Олександрович 3301 Ні 3,3 3,300 2,2
25 Янков Петро Сергійович 3301 Ні 3,3 3,300 2,6
26 Дмитрюк Дмитро Юрійович 3301 Ні 3,25 3,250 2,4
27 Козлов Ігор Федорович 3302 Ні 3,2 3,200 2
28 Краснов Єгор Максимович 3301 Ні 3,15 3,150 2,6
29 Варфоломеєв Владислав Володимирович 3301 Ні 3,05 3,050 2,4
30 Дубіна Ілля Олександрович 3302 Ні 3,05 3,050 2,4
31 Бринза Геннадій – 3301 Ні 2,15 2,150 2,2
32 Демиров Олександр Анатолійович 3301 Ні 2 2,000 2
33 Крицький Богдан Віталійович 3301 Ні 2 2,000 2
34 Крючков Владислав Вячеславович 3301 Ні 2 2,000 2
35 Крицький Владислав Валентинович 3201 Ні 2 0,06 1 2,060 2

Зі скороченим терміном навчання


Спеціальність (спеціалізація) Річковий та морський транспорт
Курс 3 (у) Семестр   6
Кількість бюджетних місць 5 Ліміт стипендіатів 2,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Листопад Артем Сергійович 3351 Так 4,455 4,455 4,16
2 Волков Владислав Євгенович 3351 Так 4,227 4,227 3,83
3 Юдін Альберт Андрійович 3351 Так 4 4,000 3,66
4 Бойко Олег Іванович 3351 Ні 3,364 0,06 1 3,424 3,16
5 Сірак Олег Олександрович 3351 Ні 3,318 3,318 3
Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) радіоелектронні пристрої системи та комплекси
Курс 3 Семестр 5
Кількість бюджетних місць 9 Ліміт стипендіатів 3,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Джаіані Лоліта Мєрабівна 5301 Так 4.864 0,06 1 4,924 4,8
2 Остапчук Ганна Володимирівна 5301 Так 4.864 4.864 4,8
3 Пєронкова Любов Олександрівна 5301 Так 4.818 4.818 5
4 Брошкова Олена Іванівна 5301 Так 4.591 0,06 1 4,651 4,4
5 Ковальська Ріта Миколаївна 5301 Так 4.636 4.636 4,8
6 Кононенко Аріна Сергіївна 5301 Так 4.545 4.545 4,4
7 Орловський Юрій Миколайович 5301 Так 3.864 3.864 3,6
8 Котельніков Єгор Ігорович 5301 Ні 3.455 3.455 3
9 Запухленко Наталія Сергіївна 5301 Ні 2.273 2.273 2,6