Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Cудноводійний факультет
Професійне спрямування “Судноводіння”
Курс 3 Семестр 6
Кількість бюджетних місць 115 46,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Бал за шкалов А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Фірсанова Катерина Михайлівна 1302 5.000 0,12 1,2 5.120 5
2 Ласман Олег Володимирович 1302 5.000 0,12 1,2 5.120 5
3 Заболотний Володимир Володимирович 1304 5.000 0,06 1 5.060 5
4 Демидюк Борис Артемович 1304 5.000 0,06 1 5.060 5
5 Богданов Микола Андрійович 1307 5.000 0,06 2 5.060 5
6 Білогорська Альона Олегівна 1308 5.000 0,06 2 5.060 5
7 Лялюк Олександр Юрійович 1308 5.000 0,06 1 5.060 5
8 Маркитан Тимофій Михайлович 1309 5.000 0,06 1 5.060 5
9 Суббот Вячеслав Геннадійович 1308 4.944 0,06 1 5.004 5
10 Аполіт Владислав Володимирович 1301 5.000 5.000 5
11 Коваль Дмитро Сергійович 1310 5.000 5.000 5
12 Сіліч Артем Андрійович 1301 5.000 5.000 5
13 Кобєрнік Станіслав Вячеславович 1301 5.000 5.000 5
14 Степанова Катерина Володимирівна 1301 5.000 5.000 5
15 Ліпінчук Владислав Олександрович 1304 5.000 5.000 5
16 Марінов Іван Костянтинович 1304 5.000 5.000 5
17 Веренікін Вадим Володимирович 1304 5.000 5.000 5
18 Скворцов Андрій Олександрович 1304 5.000 5.000 5
19 Ткаченко Роман Андрійович 1304 5.000 5.000 5
20 Кравченко Роман Валерійович 1304 5.000 5.000 5
21 Крохмаль Орест Вікторович 1305 5.000 5.000 5
22 Горчанников Віталій Олексійович 1306 5.000 5.000 5
23 Кіслєв Артем Петрович 1308 5.000 5.000 5
24 Гатенюк Микола Юрійович 1308 5.000 5.000 5
25 Шишкін Денис Андрійович 1304 4.950 4.950 5
26 Волинський Едуард Андрійович 1304 4.950 4.950 5
27 Золотухін Владислав Олександрович 1304 4.950 4.950 5
28 Кобзар Олексій Сергійович 1302 4.900 4.900 5
29 Поважнюк Владислав Ігорович 1303 4.900 4.900 5
30 Подкопаєв Олександр Сергійович 1305 4.900 4.900 4,5
31 Єлістратов Андрій Олегович 1301 4.900 4.900 4,75
32 Грицієнко Ілля Миколайович 1301 4.850 4.850 5
33 Гержов Владислав Валентинович 1306 4.850 4.850 5
34 Тодоров Олександр Вадимович 1304 4.850 4.850 4,75
35 Громовий Дмитро Сергійович 1304 4.850 4.850 4,75
36 Кекерчень Павло Васильович 1301 4.800 4.800 5
37 Ільїн Артур Юрійович 1301 4.800 4.800 4,75
38 Корнієнко Владислав Вікторович 1302 4.800 4.800 4,75
39 Травинова Інна Дмитрівна 1302 4.800 4.800 4,75
40 Сердюков Андрій Олександрович 1309 4.778 4.778 4,66
41 Скачков Вадим Сергійович 1301 4.700 0,06 1 4.760 4,75
42 Гавриленко Даниїл Олександрович 1306 4.750 4.750 4,5
43 Копайгора Кирило Костянтинович 1306 4.700 4.700 4,5
44 Бутенко Марк Андрійович 1302 4.700 4.700 4,75
45 Володін Сергій Володимирович 1310 4.667 4.667 4,5
46 Д`яченко Валерій Володимирович 1308 4.667 4.667 4,33
47 Остапук Олексій Вадимович 1310 4.667 4.667 4,83
48 Михальчук Олександр Віталійович 1305 4.600 0,06 1 4.660 4
49 Зброжко Дмитро Олександрович 1303 4.650 4.650 4,5
50 Безрученко Олександр Вікторович 1302 4.650 4.650 4,25
51 Янковий Валерій Вадимович 1301 4.600 4.600 5
52 Завертайло Павло Олександрович 1303 4.600 4.600 4,5
53 Лащевський Максим Віталійович 1308 4.556 4.556 4,5
54 Путінцев Володимир Сергійович 1308 4.556 4.556 4,16
55 Павлішина Катерина Вячеславівна 1306 4.500 4.500 4
56 Россіхін Микита Олегович 1301 4.500 4.500 4,25
57 Мельник Марат Костянтинович 1301 4.500 4.500 4,75
58 Дучев Дмитро Степанович 1308 4.500 4.500 4,16
59 Тимофєєв Руслан Сергійович 1306 4.450 4.450 4,75
60 Славов Ігор Васильович 1307 4.444 4.444 4,16
61 Рябоконь Дмитро Володимирович 1303 4.350 0,06 1 4.410 4,5
62 Грушка Артур Юрійович 1306 4.350 0,06 1 4.410 4,25
63 Баркар Михайло Олегович 1303 4.400 4.400 4
64 Макидонський Микола Геннадійович 1301 4.400 4.400 4,25
65 Туренко Павло Сергійович 1301 4.350 4.350 4
66 Костін Костянтин Костянтинович 1303 4.350 4.350 4
67 Житар Сергій Віталійович 1307 4.333 4.333 4
68 Рагозинников Андрій Володимирович 1301 4.300 4.300 4
69 Дроговоз Артем Володимирович 1308 4.278 4.278 4
70 Ховращук Костянтин Павлович 1304 4.250 4.250 4
71 Ракицький Сергій Володимирович 1303 4.250 4.250 4,25
72 Замяткін Валерій Євгенович 1301 4.200 4.200 4,5
73 Мороз Дмитро Володимирович 1302 4.100 4.100 4
Декан судноводійного факультету
Голова курсантської ради факультету