Національний університет “Одеська морська академія”               
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії              
               
      Cудноводійний факультет                   
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс  3   Семестр 6      
               
Кількість бюджетних місць 108          
               
Місце у рейтингу ПІБ Група Бал за шкалов А-Е Додаткові бали    Бал за шкалою 2-5  Примітки
        Бал  Підстава    
1 Савінок Ростислав Михайлович 1309 5.000 0,12 1, 2     5,00       
2 Балакіна Анастасія Сергіївна 1307 5.000 0,12 1, 2     5,00       
3 Гоцульська Аліна Ігорівна 1304 5.000 0,06 1     5,00       
4 Батурін Владислав Ігорович 1307 5.000 0,06 1     5,00       
5 Лавіденко Деніел Вікторович 1307 5.000 0,06 2     5,00       
6 Тимошенко Артем Юрійович 1301 5.000         5,00       
7 Дмитренко Кристина Євгеніївна 1301 5.000         5,00       
8 Мисливець Віталій Олександрович 1302 5.000         5,00       
9 Бондар Максим Валерійович 1309 5.000         5,00       
10 Гуцуляк Владислав Олегович 1305 4,889 0,06 1     4,60       
11 Капліченко Максим Ігорович 1302 4.944         5,00       
12 Хлівненко Михайло Святославович 1301 4.944         4,80       
13 Головко Олексій Владиславович 1301 4.944         4,80       
14 Ліпковський Андрій Вадимович 1306 4.944         4,80       
15 Терегеря Владислав Сергійович 1306 4.944         4,80       
16 Самсутін Дмитро Олексійович 1302 4.889         5,00       
17 Матвійчук Максим Олегович 1302 4.889         4,60       
18 Широков Микола Олексійович 1306 4.889         4,60       
19 Ковалів Олександр Олександрович 1304 4.889         4,80       
20 Харченко Микита Кирилович 1306 4.889         4,80       
21 Іотка Станіслав Віталійович 1308 4.778 0,06 1     5,00       
22 Кубрак Владислав Вікторович 1301 4.833         4,60       
23 Лопушанський Станіслав Олександрович 1302 4.833         4,60       
24 Лисаченко Дмитро Васильович 1302 4.833         4,80       
25 Попов Данііл Олександрович 1302 4.833         4,80       
26 Степанов Володимир Олегович 1306 4.778         4,20       
27 Крижановський Артем Володимирович 1301 4.778         4,60       
28 Медведєв Павло Олександрович 1306 4.778         4,60       
29 Дарієнко Євгеній Миколайович 1303 4.750         4,66       
30 Павленко Костянтин Олегович 1307 4.722         4,60       
31 Васкевич Максим Павлович 1309 4.722         4,60       
32 Стояновський Володимир Анатолійович 1307 4.556 0,12 1, 2     4,20       
33 Піманов Артем Вячеславович 1302 4.667         4,60       
34 Петров Олександр Іларіонович 1303 4.600         4,50       
35 Шулежко Олександр Геннадійович 1309 4.556         4,20       
36 Фещенко Владислав Васильович 1306 4.500         4,00       
37 Журавльов Микита Володимирович 1307 4.500         4,20       
38 Голодняк Олександр – 1381 4.375         4,00       
39 Чумаченко Денис Дмитрович 1306 4.333         4,00       
40 Антонян Едмонд Арташесович 1309 4.333         3,80       
41 Логвиненко Сергій Вячеславович 1302 4.222         3,60       
42 Коптенко Сергій Євгенович 1306 4.222         3,80       
43 Позняков Владислав Ігорович 1301 4.111         4,20       
44 Албаєв Микита Олександрович 1302 4.111         3,60       
45 Судика Антон Володимирович 1301 4.056         3,40       
46 Лук`янов Олег Олегович 1304 3.833         3,40       
               
               
  Декан судноводійного факультету        
               
  Голова курсантської ради факультету