Курс 3   Семестр  5   
Кількість бюджетних місць 58  Ліміт стипендіатів 23,2   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Попов Данило Юрійович 2303 так 5,000 0,06 1 5,060 5
2 Качалов Антон Миколайович 2302 так 5,000 0,06 1 5,060 5
3 Гарвалов Руслан Яшарович 2304 так 5,000 0,06 1 5,060 5
4 Завалій Роман – 2303 так 5,000 5,000 5
5 Мазур Дмитро Сергійович 2303 так 4,955 4,955 5
6 Ільінков Ігор Ігорович 2303 так 4,955 4,955 5
7 Білик Артем Олександрович 2303 так 4,955 4,955 5
8 Колесніков Валерій Ігорович 2303 так 4,909 4,909 5
9 Белінський Роман Юрійович 2302 так 4,818 0,06 1 4,878 4,75
10 Покуса Гліб Михайлович 2302 так 4,864 4,864 4,75
11 Лещенко Григорій Миколайович 2302 так 4,864 4,864 4,75
12 Нечипоренко Вадим Володимирович 2302 так 4,773 4,773 4,75
13 Пясковський Олексій Вячеславович 2301 так 4,727 4,727 4,75
14 Уласюк Максим Сергійович 2304 так 4,682 4,682 5
15 Степаненко Микита Артемович 2303 так 4,682 4,682 4,25
16 Біслічук Владислав Олександрович 2304 так 4,682 4,682 5
17 Платонов Андрій Володимирович 2304 так 4,545 0,06 1 4,605 4,25
18 Осколков Михайло Юрійович 2303 так 4,591 4,591 4,75
19 Колдунов Віталій Олексійович 2304 так 4,591 4,591 4,5
20 Галян Ігор Сергійович 2301 так 4,545 4,545 4,25
21 Захаріков Володимир Олександрович 2301 так 4,409 0,12 1 4,529 4,75
22 Чурінцев Владислав Валерійович 2302 так 4,500 4,500 4,5
23 Бублік Ігор Вячеславович 2303 так 4,500 4,500 4,5
24 Сергієнко Олександр Вікторович 2303 так 4,455 4,455 4,25
25 Тарандюк Денис Юрійович 2303 4,786 4,786 4,66
26 Мазур Кирило Юрійович 2302 4,500 0,06 1 4,560 5
27 Кирилюк Кирило Ігорович 2303 4,500 0,06 1 4,560 4,33
28 Борисенко Савелій Миколайович 2301 4,500 4,500 5
29 Сердюк Євгеній Андрійович 2301 4,409 0,06 1 4,469 4,5
30 Рознатовський Андрій Олегович 2303 так 4,409 4,409 4
31 Цапенко Кирило Олегович 2304 так 4,318 4,318 4
32 Плахотнюк Ярослав Віталійович 2301 так 4,318 4,318 4
33 Гладільніков Максим Миколайович 2303 так 4,273 4,273 4,5
34 Хорунжий Никита Едуардович 2303 так 4,227 4,227 4,75
35 Стратієвський Ярослав Костянтинович 2304 так 4,227 4,227 4,5
36 Андрієвський Олександр Володимирович 2301 так 4,227 4,227 4
37 Параскєв Олег Павлович 2301 так 4,182 4,182 4,5
38 Мустипан Ігор Олександрович 2302 так 4,182 4,182 4
39 Михайленко Олександр Андрійович 2303 4,182 4,182 4,5
40 Іосифов Андрій Сергійович 2304 так 4,182 4,182 4,5
41 Сущенко Роман Костянтинович 2302 4,136 4,136 4
42 Статинчук Максим Васильович 2302 4,136 4,136 4
43 Коваленко Олег Олександрович 2301 так 4,091 4,091 4
44 Грамма Сергій Володимирович 2301 так 4,045 4,045 4,25
45 Лєсоводський Артур Сергійович 2303 4,000 4,000 4
46 Лемпер Іван Петрович 2301 так 3,909 0,06 1 3,969 4,5
47 Цицюрський Олександр Романович 2303 3,955 3,955 3,75
48 Разумний Владислав Андрійович 2302 3,818 3,818 3,75
49 Костюков Андрій Сергійович 2303 3,818 3,818 4
50 Кустов Павло Миколайович 2304 так 3,682 3,682 3,5
51 Якименко Денис Ігорович 2301 3,636 3,636 3,5

Третий курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, група 2351


Кількість бюджетних місць 5  Ліміт стипендіатів 2,0   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Маньковський Вадим Олександрович 2351 так 4,906 4,906 5
2 Магдюк Олексій Васильович 2351 так 4,156 4,156 4,22
3 Черненко Костянтин Олександрович 2351 4,156 4,156 4
4 Чеча Олександр Вячеславович 2351 4,156 4,156 4,11
5 Дудник Андрій Євгенович 2351 4,125 4,125 4,22