Третий курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, група 2351

Курс 3 (за скороченим терміном навчання) Семестр  6
Кількість бюджетних місць 5 Ліміт стипендіатів 2,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Маньковський Вадим Олександрович 2351 так 4,682 4,682 4,8
2 Черненко Костянтин Олександрович 2351 так 4,227 4,227 4,2
3 Дудник Андрій Євгенович 2351 4,5 4,5 4,4
4 Чеча Олександр Вячеславович 2351 4,4 4,4 4,4
5 Магдюк Олексій Васильович 2351 4,2 4,2 4

ГРУПИ 2301-2303

Кількість бюджетних місць 58 Ліміт стипендіатів 23,2
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Дотакткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Подгорний Андрій Віталійович 2303 так 5 0,06 1 5,060 5
2 Сурмило Артем Олександрович 2303 так 4,958 4,958 5
3 Гайдаржи Павло Іванович 2302 так 4,958 4,958 4,66
4 Варгатюк Сергій Олександрович 2302 так 4,708 0,18 1,2 4,888 4,66
5 Піхуля Іван Олександрович 2302 так 4,833 4,833 4,66
6 Яковлєв Дмитро Сергійович 2302 так 4,75 4,750 4,33
7 Шинкарчук Дмитро Юрійович 2301 так 4,708 4,708 4,66
8 Старунов Роман Олександрович 2302 так 4,583 0,12 1,2 4,703 4,66
9 Кравець Петро Євгенійович 2302 так 4,667 4,667 4
10 Єрський Владислав Олегович 2303 так 4,667 4,667 4,33
11 Сургай Данило Віталійович 2302 так 4,625 4,625 4,66
12 Шерстяников Климент Андрійович 2303 так 4,625 4,625 4,66
13 Сабріченко Артур Миколайович 2302 так 4,583 4,583 4
14 Дордуков Микита Анатолійович 2301 так 4,583 4,583 4,66
15 Карп Ігор Вадимович 2302 так 4,542 4,542 4,33
16 Монастирський Ігор Олександрович 2302 так 4,542 4,542 4,33
17 Боряк Євген Олександрович 2301 так 4,458 0,06 1 4,518 4
18 Вовк Олександр Павлович 2301 так 4,458 4,458 3,66
19 Пономаренко Андрій Андрійович 2301 так 4,458 4,458 3,66
20 Максимук Денис Володимирович 2302 так 4,458 4,458 3,66
21 Шепеленко Михайло Михайлович 2301 так 4,375 4,375 4
22 Заяць Олександр Миколайович 2303 так 4,375 4,375 4
23 Мураховський Денис Андрійович 2301 так 4,375 4,375 3,66
24 Янченко Владислав Ігорович 2302 так 4,375 4,375 3,66
25 Гончар Дмитро Євгенович 2302 так 4,375 4,375 3,66
26 Осінцев Микита Сергійович 2301 так 4,333 4,333 4
27 Бабаєв Алішер Рустамович 2302 так 4,333 4,333 4
28 Масленников Максим Олегович 2303 так 4,333 4,333 3,66
29 Петровський Владислав Романович 2301 так 4,292 4,292 4
30 Стрепетов Гліб Олександрович 2301 так 4,292 4,292 3,66
31 Звєрьков Денис Олексійович 2301 так 4,25 4,250 4
32 Свидерський Валентин Павлович 2301 так 4,25 4,250 4
33 Аль – Хасан Борис Мухсен 2301 так 4,25 4,250 3,33
34 Терлецький Андрій Васильович 2302 так 4,25 4,250 3,66
35 Дюльгер Станіслав Дмитрович 2302 так 4,208 4,208 3,66
36 М`ягкий Максим Миколайович 2301 так 4,167 4,167 4
37 Коваленко Кирило Валерійович 2303 так 4,167 4,167 3,66
38 Степанов Ілля Андрійович 2303 так 4,167 4,167 3,66 шахтер
39 Чебан Володимир Анатолійович 2301 так 4,083 4,083 4
40 Яцковський Тарас Євгенійович 2301 так 4,042 4,042 3,66
41 Ратайчук Олександр Васильович 2301 так 3,958 3,958 3,66
42 Семенюк Владислав Вадимович 2303 так 3,792 3,792 3,33
43 Касап Іван Георгійович 2301 4,818 4,818 4,66
44 Бойко Богдан Олександрович 2303 4,773 4,773 5
45 Карпінський Андрій Сергійович 2302 4,125 4,125 3,5
46 Морозов Володимир Андрійович 2303 4,1 4,100 3,33
47 Коропчан Сергій Валерійович 2301 3,864 0,06 1 3,924 4
48 Гасюк Михайло Олександрович 2301 3,9 3,900 3,33
49 Герасимов Денис Віталійович 2301 3,833 3,833 3,66
50 Халаїм Костянтин Володимирович 2302 3,688 3,688 3
51 Кононенко Володимир Гарійович 2302 3,545 3,545 3,33
52 Каташинський Артем Олександрович 2301 3,429 3,429 3,5 сирота