Спеціалізація “Морський та річковий транспорт”


Курс 4   Семестр  7   
Кількість бюджетних місць 35  Ліміт стипендіатів 14,0   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Слободянюк Ілля Сергійович 3401 Так 4,773 4,773 4,83
2 Якименко Марія Андріївна 3401 Так 4,636 4,636 4,5
3 Алєксєєнко Олександр Володимирович 3401 Так 4,591 4,591 4,33
4 Проскурін Олексій Владленович 3402 Так 4,591 4,591 4,33
5 Шевченко Юрій Миколайович 3401 Так 4,5 0,06 1 4,560 4,16
6 Опанасенко Станіслав Олександрович 3401 Так 4,409 4,409 4,5
7 Наконечний Тарас Сергійович 3401 Так 4,318 0,06 1 4,378 3,83
8 Сталінов Михайло Вікторович 3402 Так 4,318 0,06 1 4,378 3,66
9 Іванов Вадим Вікторович 3401 Так 4,318 4,318 4,16
10 Йорж Євген Валерійович 3401 Так 4,182 4,182 3,5
11 Гайдаржи Володимир Володимирович 3402 Так 4,182 4,182 3,66
12 Ісарєв Олексій Миколайович 3402 Так 4,182 4,182 3,66
13 Уманець Андрій Вікторович 3401 Так 4,045 4,045 3,83
14 Чумаченко Владислав Володимирович 3401 Так 4 4,000 3,5
15 Сікора Дионисій Миколайович 3402 Так 4 4,000 3,5
16 Семененко Олександр Костянтинович 3402 Так 3,909 3,909 3,33
17 Лозгачов Андрій Сергійович 3401 Ні 4,136 4,136 3,66
18 Мельников Артем Сергійович 3401 Ні 3,955 3,955 3,83
19 Куцеложченко Владислав Сергійович 3401 Ні 3,864 3,864 3,5
20 Чебан Денис Сергійович 3402 Ні 3,864 0,06 1 3,924 3,16
21 Чебан Іван Валерійович 3402 Ні 3,727 3,727 3,33
22 Подлевських Євгеній Денисович 3401 Ні 3,636 3,636 3,16
23 Жиленков Олексій Іванович 3402 Ні 3,545 3,545 3,66
24 Коник Олексій Сергійович 3402 Ні 3,545 3,545 3,66
25 Лютін Антон Вадимович 3401 Ні 3,5 3,500 3
26 Федькайло Євгеній Юрійович 3401 Ні 3,455 3,455 3,16
27 Нерубайський Павло Костянтинович 3401 Ні 3,364 3,364 3,16
28 Вєтров Микола Сергійович 3401 Ні 3,318 3,318 2,83
29 Піддубний Максим Леонідович 3401 Ні 3,182 3,182 3,16
30 Санжарівський Віталій Олександрович 3402 Ні 3,136 3,136 2,66
31 Лавренцов Михайло Юрійович 3401 Ні 2 0,06 1 2,060 2
32 Євітченко Даніїл Іванович 3401 Ні 2 2,000 2
33 Агапцев Дмитрій Андрійович 3401 Ні 2 2,000 2
34 Киселик Володимир Миколайович 3401 Ні 2 2,000 2
35 Гринько Максим Анатолійович 3401 Ні 2 0,06 1 2,060 2


Спеціалізація “Радіотехніка”


Курс 4   Семестр 7   
Кількість бюджетних місць 7  Ліміт стипендіатів 2,8   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Гапєєва Тетяна Юріївна 5401 Так 4,500 0,12 1 2 4,620 4,4
2 Маркевич Назарій Ігорович 5401 Так 3,750 0,06 1 3,810 3,6
3 Ліщенко Сергій Сергійович 5401 Ні 4,042 0.06 2 4,102 4
4 Прокопенко Юлія Сергіївна 5401 Ні 3,500 3,500 3
5 Гура Михайло Андрійович 5401 Ні 3,458 3,458 3,4
6 Семенюк Дмитро Сергійович 5401 Ні 3,167 3,167 3,2
7 Кузів Андрій Михайлович 5401 Ні 3,125 3,125 3