Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Навчально-науковий інститут навігації                     
  Морський та внутрішній водний транспорт        
Курс           4   Семестр        7    
Кількість бюджетних місць 148 Ліміт стипендіатів   59,2  
               
Місце у рейтингу ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Тюпіков Олександр Євгенович 1492 5.000 0.06 1 5.060 5,000
2 Герасименко Ніка Миколаївна 1403 5.000 0,06 1 5.060 5,000
3 Халваші Кетіно Паатаївна 1406 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Брем Павло Володимирович 1407 5.000 0.06 1 5.060 5,000
5 Трояк Кирило Юрійович 1401 5.000     5.000 5,000
6 Дерменжи Ілля Валерійович 1492 5.000     5.000 5,000
7 Янівець Валентин Валерійович 1492 5.000     5.000 5,000
8 Цибулько Костянтин Олексійович 1403 5.000     5.000 5,000
9 Моторкін Володимир Михайлович 1406 5.000     5.000 5,000
10 Нікітенко Дмитро Юрійович 1407 5.000     5.000 5,000
11 Касьяненко Кирило Володимирович 1407 5.000     5.000 5,000
12 Цапенко Віктор Анатолійович 1407 5.000     5.000 5,000
13 Єрейський Гліб Олександрович 1407 5.000     5.000 5,000
14 Дука Олександр Тигранович 1407 5.000     5.000 5,000
15 Ковальський Костянтин Володимирович 1402 4.938 0,06 1 4.998 5,000
16 Сандул Андрій Віталійович 1405 4.938 0,06 1 4.998 4,750
17 Колісниченко Родіон Костянтинович 1402 4.938     4.938 5,000
18 Магомет Кирило Ігорович 1405 4.938     4.938 5,000
19 Кушнір Сергій Миколайович 1491 4.875     4.875 4,750
20 Бошков Олексій Дмитрович 1403 4.813 0,06 1 4.873 4,800
21 Бурнас Максим Михайлович 1408 4.813     4.813 4,500
22 Байол Максим Миколайович 1404 4.813     4.813 4,600
23 Вацюк Данил Андрійович 1402 4.750     4.750 5,000
24 Пташніченко Ілля Олександрович 1492 4.750     4.750 4,500
25 Грисюк Михайло Ігорович 1402 4.750     4.750 4,600
26 Кара Сергій Сергійович 1403 4.750     4.750 4,800
27 Матяш Олександр Юрійович 1405 4.750     4.750 4,750
28 Самсонюк Назар Павлович 1492 4.630     4.630 4,000
29 Антоненко Олександр Володимирович 1407 4.625     4.625 4,500
30 Фураєв Сергій Юрійович 1491 4.625     4.625 4,250
31 Гавріленко Максим Вікторович 1407 4.563     4.563 4,500
32 Комов Гліб Олегович 1405 4.500     4.500 4,000
33 Фещенко Дмитро Вікторович 1406 4.500     4.500 4,000
34 Дубовик Владислав Костянтинович 1402 4.500     4.500 4,400
35 Гладченко Тимур Віталійович 1408 4.500     4.500 4,000
36 Бабенко Євгеній Вадимович 1406 4.375 0,06 1 4.435 4,250
37 Вішнік Роман Сергійович 1401 4.125     4.125 4,000
38 Баліцький Олександр Сергійович 1402 4.125     4.125 4,200
39 Влялько Михайло Юрійович 1405 4.125     4.125 3,500
40 Кутузакі Ілля Миколайович 1491 3.938     3.938 4,000
41 Нагребецький Данило Андрійович 1492 3.750     3.750 3,500
42 Чабан Євгеній Владиславович 1408 3.750     3.750 4,750
43 Прошко Данило Олександрович 1407 3.688     3.688 3,250
44 Димов Олександр Володимирович 1402 3.688     3.688 3,200
45 Гончаров Валерій Сергійович 1405 3.688     3.688 3,250
46 Мітрофанов Владислав Сергійович 1407 3.625 0,06 1 3.685 3,500
47 Патана Микита Сергійович 1406 3.630     3.630 3,250
48 Алексєєв Артем Андрійович 1408 3.625     3.625 3,250
49 Жеман Олександр Євгенович 1491 3.563     3.563 3,500
50 Ліхідченко Микола Ростиславович 1401 3.500     3.500 3,400
Директор ННІН            
               
Голова курсантської ради ННІН