Спеціальність “Річковий та морський транспорт

(Магістри)


Курс 5   Семестр   9   
Кількість бюджетних місць 9  Ліміт стипендіатів 3,6   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Берест Вадим Олегович 3501 Так 4,778 4,778 4,66
2 Босий Євген Андрійович 3501 Так 4,611 4,611 4,33
3 Загоруйко Віталій Євгенійович 3501 Так 4,611 4,611 4,66
4 Бондар Іван Григорійович 3501 Так 4,389 4,389 4,33
5 Почивалов Павло Олегович 3501 Ні 3,833 3,833 3,33
6 Синюченко Олександр Петрович 3501 Ні 3,611 0,06 1 3,671 2
7 Бондаренко Владислав Віталійович 3501 Ні 3,444 3,444 2
8 Петров Павло Вадимович 3501 Ні 2,000 0,06 1 2,060 2
9 Бондаренко Дмитро Віталійович 3501 Ні 2,000 2,000 2

 

Спеціальність “Річковий та морський транспорт

(Спеціалісти)


Курс 5 Семестр   9
Кількість бюджетних місць 19 Ліміт стипендіатів 7,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Шелельо Сергій Михайлович 3502 Так 4,833 4,833 5
2 Шкуропат Сергій Іванович 3502 Так 4,611 0,06 1 4,671 4,33
3 Комарницький Євгеній Олексійович 3502 Так 4,611 0,06 1 4,671 4,66
4 Карабуля Олександр Васильович 3502 Так 4,611 4,611 5
5 Шеремет Олександр Володимирович 3502 Так 4,556 4,556 4,33
6 Фільов Дмитро Олександрович 3502 Так 4,333 0,06 1 4,393 4
7 Овчаренко Микита Сергійович 3502 Так 4,389 4,389 4
8 Боль Олександр Русланович 3502 Так 4,389 4,389 4,33
9 Гросу Валентин Васильович 3502 Так 4,278 4,278 4
10 Ковальов Євген Олегович 3502 Так 4,222 4,222 3,66
11 Баранов Єгор Анатолійович 3502 Ні 3,722 3,722 3,33
12 Донченко Сергій Сергійович 3502 Ні 3,611 3,611 3,33
13 Тарасюк Глеб Євгенович 3502 Ні 3,556 3,556 3
14 Колісниченко Іван Іванович 3502 Ні 2,167 2,167 2
15 Ніколаєв Костянтин Олександрович 3502 Ні 2,000 2,000 2
16 Гончар Дмитро Сергійович 3502 Ні 2,000 2,000 2
17 Аптікєєв Микита Олександрович 3502 Ні 2,000 2,000 2
18 Устуянов Максим Васильович 3502 Ні 2,000 2,000 2
19 Степанов Петро Миколайович 3502 Ні 2,000 2,000 2


Спеціальність ” Радіоелектронні пристрої,системи та комплекси


Курс 5   Семестр 9   
Кількість бюджетних місць 3  Ліміт стипендіатів 1,2   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Дерменжі Вікторія Вікторівна 5501 Так 5,000 0,06 1 5,060 5
2 Кас`яненко Ганна Олегівна 5501 Так 5,000 0,06 1 5,060 5
3 Кондратюк Олександра Вадимівна 5501 Так 5,000 5,000 5