Національний університет “Одеська морська академія”   
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії  
           
Факультет        
Морських перевезень та технологій        
Спеціальність (спеціалізація)        
Судноводіння        
Курс   Семестр    
5 (магістр)        
Кількість бюджетних місць 41 Ліміт стипендіатів 17  
           
Місце у рейтингу ПІБ Група Конкурсний бал  Примітки  
 
1 Білогорська Альона Олегівна 1505 15    
2 Ткаченко Роман Андрійович 1503 15    
3 Фірсанова Катерина Михайлівна 1501 14,93    
4 Ласман Олег Володимирович 1503 14,9    
5 Золотухін Владислав Олександрович 1503 14,86    
6 Поважнюк Владислав Ігорович 1504 14,79    
7 Костін Костянтин Костянтинович 1501 14,75    
8 Тихонов Микита Юрійович 1505 14,75    
9 Янковий Валерій Вадимович 1504 14,75    
10 Коваль Дмитро Сергійович 1506 14,71    
11 Сіліч Артем Андрійович 1502 14,71    
12 Кравченко Роман Валерійович 1503 14,68    
13 Скворцов Андрій Олександрович 1503 14,64    
14 Подкопаєв Олександр Сергійович 1502 14,62    
15 Кобзар Олексій Сергійович 1504 14,58    
16 Гатенюк Микола Юрійович 1505 14,57    
17 Єлістратов Андрій Олегович 1502 14,54    
18 Компанієць Георгій Володимирович 1502 14,54    
19 Хомяк Олег Вікторович 1503 14,44    
20 Глущенко Олександр Вячеславович 1503 14,39    
21 Кобєрнік Станіслав Вячеславович 1506 14,36    
22 Кравченко Михайло Сергійович 1505 14,32    
23 Пружина Дмитро Сергійович 1503 14,25    
24 Фідзіна Олександр Олегович 1501 14,18    
25 Михальчук Олександр Віталійович 1502 14,14    
26 Степанова Катерина Володимирівна 1504 14,14    
27 Кекерчень Павло Васильович 1504 14,11    
28 Іванов Віталій Миколайович 1501 14,07    
29 Кіслєв Артем Петрович 1505 14,07    
30 Лялюк Олександр Юрійович 1505 14    
31 Ольгін Даніїл Олегович 1503 13,96    
32 Демидюк Борис Артемович 1503 13,89    
33 Мороз Дмитро Володимирович 1503 13,84    
34 Рябоконь Дмитро Володимирович 1502 13,67    
35 Коломієць Андрій Михайлович 1504 13,64    
36 Россіхін Микита Олегович 1502 13,64    
37 Тодоров Олександр Вадимович 1503 13,64    
38 Д’яченко Валерій Володимирович 1505 13,61    
39 Максимчук Ірина Сергіївна 1501 13,61    
40 Марінов Іван Костянтинович 1503 13,61    
41 Ванадзе Аслан 1505 11,62    
           
           
           
  Декан факультету        
           
  Голова курсантської ради факультету