ДЕМОКРАТІЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

З 2019 року в Національному університеті «Одеська морська академія» для здобувачів спеціальностей «Право» і «Менеджмент»  впроваджено інноваційний інтерактивний курс International Foundation for Electoral Systems (IFES) з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»..

Курс «Демократія: від теорії до практики» розроблений спеціально для України, і наразі пропонується в більшості акредитованих університетах по всій країні та постійно користується популярністю та попитом серед стейкхолдерів.

Метою курсу є розвиток активної громадянської позиції здобувачів та розуміння сутності демократичних перетворень.

Інструментами досягнення такої мети є:
1) унікальні навчальна програма і текстові матеріали, якими користуються всі учасники проекту в Україні;
2) інтерактивні методики викладання громадянської освіти, та
3) проекти громадської дії, які реалізують здобувачі вищої освіти.

Mateveeevsky Domkratiya

Викладає курс «Демократія: від теорії до практики»

Олег Володимирович Матвєєвський – старший викладач кафедри загальноправових дисциплін

Як інтерактивний навчальний курс змінив освітні практики в університеті Одеси

«Цей курс зовсім не такий, як інші дисципліни. По-перше, він складається не зі звичних лекцій та семінарських занять, де викладач питає те, що розказав на лекції, а з інтерактивних вправ, які більш доступні сучасній молоді»… Детальніше –  за ПОСИЛАННЯМ

Проекти громадської дії здобувачів вищої освіти Національного університету «Одеська морська академія»

Проект громадської дії «Діти» (здобувачі спеціальності «Право», 2019 р.)

Проект громадської дії «Притулок «Ковчег» (Здобувачі спеціальності «Право», 2019 р.)

Проект громадської дії «Дюківський парк» (здобувачі вищої освіти спеціальності «Право», 2019 р.)

Проект громадської дії «Екологія» (здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент», 2020 р.)

Проект громадської дії «Тимур та його команда» (здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент», 2021 р.)

Проект громадської дії «Save the beach» (здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент», 2021 р.)