12-13 вересня декан факультету морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія», доктор юридичних наук Наталія Савінова взяла участь у роботі  ІІІ Щорічної науково-практичної конференції «Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні».

Конференція відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» за сприяння Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Служби безпеки України.

Під час роботи конференції обговорювався Законопроект «Про критичну інфраструктуру та її захист» та окремі проблеми вітчизняної політики у сфері боротьби зі злочинністю у ракурсі наступних питань: сучасний стан та розвиток законодавства України про критичну інфраструктуру та її захист; кримінальне законодавство України: Quo vadis?; наслідки, генеровані злочинністю в Україні: особа, суспільство, держава.

Робота конференції здійснювалася у формі експертних дискусійних платформ  шляхом обговорення певного питання перед аудиторією за участю експертів, що дає можливість одержати та обговорити відповідну інформацію.
 У роботі конференції взяли участь провідні фахівці державних органів та  навчальних закладів з усіх регіонів України.