З 26 по 28 вересня 2017 р. у Гаазі (Схевенінген), Нідерланди, у готелі “Grand Hotel Amrath Kurhaus” відбулась конференція з використання тренажерного обладнання компанії KONGSBERG Digital “Kongsberg Simulator User Conference 2017” на тему “Digital Solutions Connecting People & Technology”.

У конференції взяли участь 198 делегатів більш ніж з 19 країн, у тому числі 68 різних компаній і організацій (ВНЗ, підприємства і організації суднобудівної та нафтогазової промисловості, крюїнги, класифікаційні об`єднання і тренажерні центри), які використовують обладнання торгової марки KONGSBERG.

Організатором конференції виступила норвезька компанія – виробник морських тренажерів KONGSBERG Digital.
Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяв участь декан факультету автоматики, к.т.н., доцент Кар’янській С.А.

Мета конференції: обмін знаннями, досвідом і виявлення загальних проблем, щодо використання тренажерів у процесі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців для морськоi iндустрии. Також особлива увага приділялася розробці автономних суден.
У рамках конференції відбулася презентація нових морських тренажерів компанії KONGSBERG Digital.