01112016-4

01112016-2

31 жовтня 2016 року в Національному університеті «Одеська морська академія» пройшов круглий стіл, присвячений двадцятиріччю Міжнародного дня Чорного моря, в рамках Тижня морського права, організованого Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області, громадської організації «Асоціація морського права України».

На круглому столі обговорювалось велике коло питань, пов’язаних з використанням ресурсів Чорного моря, економіко-правові аспекти сучасного стану екології Чорного моря, делімітації морських просторів Чорноморського басейну, правового регулювання статусу українських моряків та інше.01112016-5

В обговоренні взяли участь практикуючі юристи юридичних фірм «АНК», Юридичне бюро Сергієвих, Interlegal, представник відділу якості водного середовища Інституту морської біології Національної академії наук України Дятлов С.Є., віце-президент Асоціації морської медицини Пасічник В.Я., радник голови Профспілки працівників морського транспорту України Пелих Ю.С., професорсько-викладацький склад профільних вищих навчальних закладів: Національного університету «Одеська морська академія», Національного університету «Одеська юридична академія», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.