28 травня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту морського права та менеджменту НУ «ОМА» відбулась лекція “Модальності та перспективи діяльності ОБСЄ в Україні: правові реформи та доступ до конституційної юстиції” за сприяння офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні.

В інтерактивному форматі важливі аспекти діяльності ОБСЄ, інновації конституційної юстиції та перспективи  взаємодії з ЗВО розкрили:  національний менеджер програм з питань правової реформи координатора проектів ОБСЄ в Україні, к.ю.н., заслужений юрист України – Віталій Гацелюк та радник з юридичних питань координатора проектів ОБСЄ в Україні, к.ю.н., LL.M. – Олександр Водянніков.

У цьому регіональному заході взяли участь співробітники Національного університету «Одеська морська академія», а також науково-педагогічні працівники Одеського державного університету внутрішніх справ та Національного університету «Одеська юридична академія».

Директорат навчально-наукового інституту морського права та менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» висловлює щиру подяку за сприяння розвитку взаємодії з ЗВО півдня України.

Osce Pcu Logo Ukr Small