Dsc 1330З 1 по 4 листопада 2017 року відбувся візит представників Національного університету «Одеська морська академія» ректора Міюсова М.В. та начальника відділу міжнародних зв’язків Чеснокової М.В. до м. Мумбаї (Індія).

Під час візиту до м. Мумбаї була проведена зустріч з генеральним директором Генерального директорату судноплавства Міністерства судноплавства Індії докт. Маліні Шанкар, завдяки якій були розглянуті питання подальшого співробітництва в морській галузі та було проведено попереднє обговорення визнання українських дипломів та сертифікатів. Також проводились зустрічі з представниками компаній-партнерів НУ «ОМА», таких як AngloEastern Ship Management та Seaspan Ship Management. Обговорено можливості навчання в університеті громадян Індії з забезпеченням їх практичної підготовки на суднах компаній.

3-4 листопада відбулась Міжнародна конференція «Морський людський ресурс і навчання – сьогодні та в майбутньому» за підтримки Міжнародної асоціації GlobalMET та компанії AngloEastern Ship Management India.

Ректор університету Міюсов М.В. презентував доповідь «Розвиток морської освіти та практичної підготовки й працевлаштування моряків в Україні». У роботі конференції прийняли участь представники Міжнародної морської організації, Берегової охорони США, Міжнародної ради морських працедавців, Балтійської та міжнародної морської ради, Далянського морського університету (Китай), розробники тренажерів і програмного забезпечення та багато інших. Цього року конференція розглянула питання морського людського ресурсу, навчання, підготовки та тренінгів для моряків, працевлаштування, а також виклики, що стоять перед судноплавною індустрією.

Для учасників конференції були організовані екскурсії до тренажерного центру компанії AngloEastern Ship Management India (м. Мумбаї) та до Морської академії AngloEastern (с. Хандп, 100 км від м. Мумбаї), де було представлено тренажерне та реальне обладнання, яке використовується для навчання та практичної підготовки моряків.