19-21 квітня у Військово-морській академії «Mircea Cel Batran» Румунії (Констанца) відбулась наукова конференція серед бакалаврів CADET-NAV 2018, у якій взяли участь курсанти судноводійного факультету 4-го курсу НУ «ОМА» Катерина Стєпанова та Владислав Аполіт, науковим керівником яких був к.т.н., доц. Голіков В.В. Також учасниками конференції були студенти з Болгарії, Польщі, Турції, Румунії ті ін. Презентації курсантів проходили за секціями: навігація і транспорт, інженерія і менеджмент. Після конференції гостям була проведена екскурсія академією та містом.

Наступного дня відбулась церемонія нагородження, де курсанти НУ «ОМА» посіли наступні місця: 2 – Катерина Стєпанова з презентацією «Економічно вигідні екологічні технології у архітектурі судна»  та 3 – Владислав Аполіт з презентацією «Екраноплани: минуле, сучасне та майбутнє».