З 6 по 10 листопада 2017 року відбувся навчальний візит представників українських організацій — членів консорціуму Темпус-проекту “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів” до Ягеллонського університету в м. Краків (Республіка Польща).

Національний університет “Одеська морська академія” представляли: національний координатор проекту, проректор з НПР, проф. Захарченко В.М., доцент кафедри гідрографії та морської геодезії Медведєва Ю.С., доцент кафедри безпеки життєдіяльності Парменова Д.Г., спеціаліст відділу міжнародних зв’язків Шестакова А.С.

Під час візиту відбувся обмін досвідом з польськими партнерами та були обговорені питання стосовно Національної рамки кваліфікацій Польщі, розроблення планових результатів навчання за освітніми програмами, впровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, системи польської вищої освіти, розробки навчальних програм та організації навчального процесу в Ягеллонському університеті.

Учасники візиту відвідали факультет хімії з численними навчальними та дослідницькими лабораторіями, а також відділ міжнародних зв’язків Ягеллонського університету.

За результатами навчального візиту учасники отримали Сертифікати.