1 грудня 2021 року на базі Національного університету «Одеська морська академія» з нагоди відкриття Диспут-клубу навчально-наукового інституту морського права та менеджменту НУ «ОМА» відбулась онлайн-зустріч представників студентсько-викладацького колективу з суддею Малиновського районного суду Олександром Гарським.
Трендом дискусії “Розвиток особистості vs кримінальність” були вироки, які були винесені суддею О.В. Гарським восени 2021 року відносно осіб, кримінальність яких була зумовлена загальмованим розвитком їх світогляду та відсутністю розуміння значення соціальних цінностей. На реалізацію п. 6 ч. 3 ст. 76 КК у вироках були встановлені вимоги стосовно ознайомлення з системами формування, цінування і збереження цінностей, якими керується людство і Людина у своєму розвитку.
Під час дискусії всі учасники мали можливість отримати відповіді на питання стосовно людиноорієнтованого і креативного ставлення судді в кримінальному провадженні, збереження внутрішньої людяності та етики судді, а токож мали можливість переконатися у реальності перспектив гуманізації кримінального провадження в Україні.
На запрошення навчально-наукового інституту морського права та менеджменту в зустрічі  взяли участь колеги-правники: студенти та педагоги Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Педагогічний колектив і директорат навчально-наукового інституту морського права та менеджменту Національного університету “Одеська морська академія” висловлює щиру подяку Олександру Вячеславовичу Гарському за приділену увагу питанням аудиторії, а також апарату та прес-службі Малиновського районного суду міста Одеси за допомогу в організації зустрічі, що відбулася.