Інститут морської техніки, науки та технологій (IMarEST, Великобританія) повідомляє про  успішне проходження акредитації Національного університету  “Одеська морська академія”. Це був четвертий візит до університету з акредитації. Робоча група IMarEST розглядала програми з інженерних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на судномеханічному факультеті, факультеті автоматики та на факультеті електромеханіки та радіоелектроніки.

Представники IMarEST підтвердили відповідність системи підготовки в НУ “ОМА” вимогам стандартів професійної компетентності та регістрації інженерів у Інженерній раді Великобританії (Engineering Council) на рівень Чартерного інженера (Chartered Engineer), який відповідає кваліфікації магістра та рівню Інкорпаративного інженера (Incorporated Engineer), що відповідає кваліфікації бакалавра або національному диплому про вищу освіту. Зазначено високу якість змісту програми, перспективні можливості та досвідчений персонал.

70e96bb806e6a95a83331c542f7bb66c L