222 квітня в Національному університеті «Одеська морська академія» на судномеханічному факультеті відбувся семінар щодо Міжнародної конвенції про контроль над шкідливими протиобростаючими системами на суднах та Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними за результатами участі доцента кафедри безпеки життєдіяльності Парменовой Д.Г. у національному семінарі, що був проведений керівником морської біобезпеки Відділу морського середовища Теофанісом Караянісом та консультантами Міжнародної морської організації в Міністерстві інфраструктури України з 1 по 5 квітня 2019 року.

Метою проведеного семінару у НУ «ОМА» було підвищення рівня знань викладачів кафедр університету з питань контролю за скиданням водяного баласту і запобігання ризикам перевезення немісцевих видів морської фауни в інші точки світу, що носить руйнівні наслідки усталеним морським екосистемам. Під час семінару викладачі були ознайомлені з основними принципами конвенції BWM та основними заходами щодо виконання вимог конвенцій суднами, здійснення контролю державою прапора та з обов’язками прибережних держав, а також із сучасними методами контролю за дотриманням вимог щодо використання протиобростаючих систем на суднах.