З 13 по 15 березня 2024 року на факультеті механіки та морських наук Технологічного університету Чалмерса, Гетеборг, Швеція, відбувся семинар інструкторів тренажерів SimED (База даних вправ на тренажерах).

Проведення семінару по розробці бази даних тренажерних вправ для викладачів морських закладів освіти членів IAMU – це ініціатива IAMU з реалізації схваленого проекту SimED.

У заході взяли участь 21 інструктор морських тренажерів з 10 країн світу та заступник виконавчого директора IAMU капітан Юсуке Морі. Вони приєдналися до семінару, щоб поділитися знаннями та досвідом. Національний університет «Одеська морська академія» представив старший викладач кафедри управління судном капітан Дмитро Жуков.

Можна казати, що міжнародний проект глобальної мережі університетів-членів IAMU з питань використання тренажерів почав працювати. Учасники зустрілися, щоб обговорити методологію розробки бази даних завдань для морських тренажерів та майбутнє проекту.

Метою проекту є створення міжнародної бази даних вправ для морських тренажерів із перевіркою та схваленням партнерів. Першими кроками є розробка стандартного шаблону опису тренажерних завдань та обмін тренажерними завданнями між членами IAMU.