Після кропіткої роботи, що тривала понад півроку логічно закінчився процес акредитації інженерних спеціальностей Національного університету «Одеська морська академія» Інститутом морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST). Університет отримав сертифікати про акредитацію програм інженерних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на судномеханічному факультеті, факультеті автоматики та факультеті електромеханіки та радіоелектроніки. Дані сертифікати засвідчують що система підготовки в університеті відповідає вимогам стандартів професійної компетентності та реєстрації інженерів у Інженерній раді Великобританії (Engineering Council) на рівень Чартерного інженера (Chartered Engineer), який відповідає кваліфікації магістра та рівню Інкорпоративного інженера (Incorporated Engineer), що відповідає кваліфікації бакалавра.

Інформацію розміщено на офіційному сайті Інженерній раді Великобританії https://www.engc.org.uk/education-skills/course-search/accredited-course-search/