2 квітня 2020 р., беручи до уваги як загалом світову ситуацію щодо коронавірусу, що погіршується, так і в самій Великобританії, Правління Інституту морської техніки, науки і технології (IMarEST) провело Щорічні генеральні збори членів IMarEST, а також засідання членів Ради Інституту в режимі телеконференції. Основною метою даних нарад було обговорення питань стосовно праці відділень Інституту, які розташовані в різних частина світу, а також залучення молодих вчених до лав вищезгадоного Інституту.

У телеконференції прийняли участь 56 учасників з 11 країн світу. Одеське відділення Інституту морської техніки, науки і технології представляв к.т.н., доцент Кар’янській С.А. (голова Одеського відділення IMarEST, декан факультету автоматики НУ «ОМА»).

Під час Щорічного генерального засідання був представлений звіт за 2019 рік, звіт ради комітетів, обраний новий 118-й президент Інституту морської техніки, науки та технології – КевінДаффей та обраний новий склад Ради Інституту строком повноважень на 5 років. Від України до Ради Інституту було обрано голову Одеського відділення IMarEST – к.т.н., доц. Кар’янського С.А. Також були обговорені майбутні дати проведення нарад.