10 червня в рамках проекту програми Еразмус + «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів”  було проведено першу частину  тренінгу, присвяченого визнанню академічних кваліфікацій. Модератором заходу був національний координатор проекту Вадим Захарченко, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Одеська морська академія». У тренінгу взяли участь представники українських закладів вищої освіти та закладів-партнерів з Естонії, Польщі та Португалії, Національного агентства кваліфікацій.

У заході взяли участь представник Виконавчого агентства з освіти та культури Європейської Комісії Белен Енцісо та директор Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова.

Під час першої частини тренінгу представники іноземних закладів-партнерів проекту зробили презентації щодо процедур визнання кваліфікацій у Європейському просторі вищої освіти та європейських закладах вищої освіти.  Після презентацій європейських  партнерів представників українських закладів вищої освіти   було  розділено на робочі групи, до кожної з яких приєднався представник європейського закладу-партнера. Кожна група отримала завдання, над яким буде працювати протягом тижня. 17 червня, під час другої  частини  тренінгу, групи будуть презентувати результати своєї роботи усім учасникам тренінгу.

У тренінгу беруть участь представники Національного університету “Одеська морська академія”: Дана Парменова, Максим Левинський, Максим Кулаков, Ольга Петриченко, Аліна Задерей, Олександра Супрун, Валентин Чимшир, Ірина Смирнова, Василь Желясков, Тетяна Тарасенко, Олександр Даниленко, Ігор Маслов, Наталя Биковець, Іван Берестовий.