З 24 по 29 листопада в  Національному університетi «Одеська морська академія» проходить візит представників Academia Navala «Mircea cel Batran» з метою зустрічі з керівництвом НУ «ОМА» та підписання угод про співпрацю з університетом. Серед гостей були: Каталін Попа – проректор з міжнародних програм академії та Куку Маріус – координатор Erasmus+ К107.

Проект Еразмус+ КА107 надає можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної академічної мобільності. Студенти-учасники кредитної мобільності Еразмус+ обов’язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі.

Гостям була проведена екскурсія університетської новітньою тренажерною базою.