27 червня відбувся урочистий випуск курсантів Національного університету «Одеська морськаакадемія», який є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. Відтепер, перед випускниками університету відкриються широкі простори морів та океанів, а вручені дипломи бакалаврів дають право почати свій трудовий шлях на флоті та займати командні посади у відповідних галузях морської індустрії.

З особливим днем випускників привітав М.В. Міюсов, ректор НУ «ОМА»,  заслужений працівник освіти України, д.т.н., професор та побажав подальших успіхів в продовженні навчання в стінах рідної альма матер. Також, з привітальними словами виступили І.В. Сафін, директор компанії “V.Ships”, Аллан Мухамед Авад, заступник Міністерства рибного господарства в Ємені, випускник 1982 р., І.В. Агофоніков, начальник Морської адміністрації рибного порту.

З нагоди свята, І.В. Сафін представник компанії “V.Ships” презентував кубок ім. Капітана Валерія Чижова Стенгачу Олександру, як кращому кадету за підсумками 2019 року за досягнуті успіхи в навчанні, виявлену ініціативу, активну участь у громадському житті НУ “ОМА” та вдале проходження практики в компанії. Щирі побажання успіху лунали від гостей. Великою підтримкою для курсантів стала присутність викладачів, батьків, рідних та друзів.

Заїчко С. І., Проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародної діяльності провів урочисте вручення дипломів іноземним студентам. Генеральний консул Турецької Республіки Пан Садін Аййилдиз вручив випускникам дипломи та сертифікати за вагомі досягнення та успіхи в навчанні.

Національний університет «Одеська морська академія» щиро вітає випускників та бажає надалі підтримувати високі стандарти професіоналізму та впевнено відстоювати позиції на суднах світового торговельного флоту!