Керівництво університету та відділу практики та працевлаштування провело 29 листопада 2022 року зустрічі з курсантами випускного курсу навчально-наукового інституту навігації та навчально-наукового інституту інженерії, які наприкінці грудня завершують навчання за освітнім рівнем магістра. На зустрічах були обговорені питання організації випускної атестації, проведення спільних засідань екзаменаційних комісій університету і Інспекції з питань дипломування моряків , подальшого працевлаштування випускників. Практично всі випускники-магістри мають дипломи осіб командного складу морських суден або необхідний плавальний ценз та відповідні сертифікати та вже отримали запрошення на роботу в іноземні компанії, в яких проходили практичну підготовку.