162729015439123 липня 2021 року в університеті «AMET», м. Ченнай, Індія, було проведено віртуальну Міжнародну конференцію з питань пароплавства та торгівельних зв’язків (International Conference for shipping and trade)ICSNS 2021 «Впровадження технологічного прогресу» (Embracing Technological Enhancement). Конференцію відкрив Перший проректор Університета AMET – К. Каксик. На відкриття конференції виступили Президент Міжнародної асоціації морських університетів – Глен Блеквуд, Канада, Президент Асоціації Університетів Індії доктор – Сирувасагам, Індія, управляючий директор Джанин Друманд, Австралія, керівник фундації коледжів Філіпин – Луіс Євіденте.

У конференції взяло участь більш 200 учасників з країн лідерів в питаннях морської освіти та підготовки. Під час конференції було проведено понад 20 презентацій та дві технічні сесії. Головними темами презентацій були виклики до морської освіти та підготовки пов’язаний з впливом пандемії COVID19, стрімкого розвитку та змін сучасних технологій навчання та інновацій морської галузі.

Національній університет «Одеська морська академія» було представлено начальником відділу міжнародних зв’язків Чесноковою М.В. та старшим викладачем кафедри «Управління судном» Жуковим Д.С. Їх сумісна презентація була присвячена «Сучаснім та майбутнім викликам до морської освіти та підготовки».