4 вересня 2020 року Національний університет «Одеська морська академія» відвідала делегація Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у складі Координатора проектів ОБСЄ в Україні пана посла Хенріка Вілладсена, керівника Відділу Верховенства права пана Олександра Водянікова та Національного менеджера програм з питань правової реформи пана Віталія Галецюка.
Під час візиту гості ознайомились з навчальною базою, устаткуванням та керівними принципами діяльності НУ «ОМА», а також взяли участь у нараді з питань правової проблематики морської безпеки в сучасній Україні.
Національний університет «Одеська морська академія» висловлює щиру вдячність пану Вілланду та його колегам за підтримку напрямів діяльності університету, спрямованих на реалізації програм зі сприяння безпеці на півдні України і на морі.