31 січня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся візит представників Goldenport та Oceangold Tankers з метою зустрічі з ректором університету та обговорення співробітництва з НУ “ОМА”.  Гостям – директору компанії Goldenport Дімітроусу Карамаунасу, власнику компанії Oceangold Tankers Васілісу Драгнісу та менеджеру з крюінгу Oceangold Tankers Васілісу Леосісу – була проведена екскурсія університетом, показана тренажерна база та музей НУ «ОМА».

Goldenport Shipmanagement є повністю інтегрованою платформою управління, що пропонує послуги в усіх аспектах управління судном. Флот складається з сухогрузних та контейнерних суден, які експлуатуються в усьому світі.

OceanGold Tankers є компанією з управління суднами, створеною в 2007 році, що спеціалізується на секторі танкерів. OceanGold очолюється фахівцями танкерної галузі з багаторічним досвідом у сфері судноплавства. Флот в основному складається з танкерів типу LR2, LR1 і MR2.