7 вересня 2021 року Національний університет «Одеська морська академія» (НУ “ОМА”) відвідала делегація представників групи компаній «Staff Centre» на чолі з засновником Сергейчиком Віталієм Степановичем і виконавчим директором Сергейчиком Станіславом Віталійовичем. Академію і групу компаній «Staff Centre» пов’язує багаторічне ділове партнерство: курсанти та випускники академії за підтримки компанії мають можливість отримати практичну підготовку та працевлаштування на суднах. Під час візиту було підписано угоду про проведення різних видів підготовки моряків, що працюють в компанії, в Інституті післядипломної освіти «Центр підготовки і атестації плавскладу» НУ «ОМА», Центрі особистого виживання в екстремальних умовах на морі НУ «ОМА» та Навчально-тренажерному центрі Глобальної морської системи зв’язку під час лиха на морі НУ «ОМА» відповідно до модельних курсів Міжнародної морської організації.

Img 20210907 Wa0001