19 вересня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся візит представників компаній K-Line Ro-Ro and Bulk Ship Management (президент компанії  K-Line Ro-Ro and Bulk Ship Management- Ейджи Кадоно, генеральний менеджер крюінг-групи  K-Line Ro-Ro and Bulk Ship Management – Фукуда Хіроши та ін.), Stargate Shipmanagement GmbH та Stargate Maritime Ltd (управляючий директор компанії Stargate Shipmanagement GmbH – Сузукі Йоджи, управляючий директор компанії Stargate Maritime Ltd – Андріан Євтимов) з метою зустрічі з ректором університету, ознайомлення з матеріально-технічною базою НУ «ОМА», участі в урочистій церемонії присвячення в курсанти та відкриття нової високовольтної установки.

Компанія K-Line Ro-Ro and Bulk Ship Management була заснована у 1917 році та має штаб-квартиру в Кобе, Японія. Разом із компаніями групи KRBS-ROHQ у Філіппінах, Stargate Shipmanagement GmbH у Німеччині, Stargate Maritime Ltd. у Болгарії та Stargate Ukraine, група KRBS керує понад 100 суднами та понад 2000 моряками.

Компанія «Stargate Ukraine» є єдиним представником компанії K-Line, найбільшої японської судноплавної компанії в Україні. «Stargate Ukraine» спеціалізується у роботі змішаних екіпажах на сучасних автомобілевозах (Pure Сar Сarrier) та балкерах (Cape Size) та навчає майбутніх фахівців на борту своїх суден у рамках кадетської програми. Дана програма надає курсантам можливість отримати практичний досвід, почати свою професійну діяльність вже з другого року навчання, працювати та швидко розвиватися на судах з найсучаснішим обладнанням.