13 липня до Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА» прибули представники координаційної групи NATO DEEP, на чолі з директором програми NATO DEEP Маріушем Солісом. Підставою для зустрічі стало визначення співпраці Інституту ВМС з DEEP на друге півріччя 2021 року.

Програма НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine успішно реалізується в Україні з 2013 року і є наймасштабнішою освітньою програмою, яка сьогодні реалізується Альянсом серед країн-членів та партнерів. Програма DEEP спеціально розроблена науковцями Альянсу для модернізації та професіоналізації військових освітніх закладів країн-партнерів. DEEP дає можливість українським військовим ВНЗ вдосконалити професійні навички науково-педагогічного складу, отримати експертно-дорадчу допомогу у розробленні та удосконаленні освітніх програм відповідно до принципів та стандартів НАТО.

Діалог проходив між керівним, викладацьким складом Інституту ВМС та іноземною делегацією і мав на меті обговорення питань подальшого покращення військової освіти в Інституті ВМС, а саме – підвищення кваліфікації викладачів англійської мови, удосконалення практичної підготовки (стажування) курсантів військового ВНЗ на кораблях держав-членів НАТО та ін.

217184338 1725653460968063 7748593951282108191 N