27 грудня відбулось урочисте вручення 471 диплома курсантам-магістрам Національного університету “Одеська морська академія”. Цей день є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. Відтепер, перед випускниками університету відкриються широкі простори морів та океанів, а вручені дипломи магістрів дають право почати свій трудовий шлях на флоті та займати командні посади у відповідних галузях морської індустрії.

З особливим днем випускників привітали: в.о. ректора НУ “ОМА” – Шемякін О.М.; голова екзаменаційної комісії, начальник Морської адміністрації Чорноморського рибного порту – Агафоніков І.В.;  голова екзаменаційної комісії, президент Асоціації морських капітанів Одеси – Незавітін С.Я.; голова екзаменаційної комісії, директор юридичної фірми «АНК» – Кіфак О.М., які побажали подальших успіхів у морській справі.

Національний університет “Одеська морська академія” щиро вітає випускників та бажає надалі підтримувати високі стандарти професіоналізму та впевнено відстоювати позиції на суднах світового торговельного флоту!