28 грудня відбувся урочистий випуск 188 курсантів Національного університету “Одеська морська академія”, який є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя.

Відтепер, перед випускниками університету відкриються широкі простори морів та океанів, а вручені дипломи магістрів дають право почати свій трудовий шлях на флоті та займати командні посади у відповідних галузях морської індустрії.

З особливим днем випускників привітали: ректор НУ “ОМА” – Заслужений працівник освіти України, д.т.н., професор М.В. Міюсов, начальник служби безпеки судноплавства ДП «Дельта Лоцман» – Репетій В.Д., голова кваліфікаційної комісії «Одеської регіональної філії Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків» – Солодовников В.Г., які побажали подальших успіхів у морській справі.

Національний університет “Одеська морська академія” щиро вітає випускників та бажає надалі підтримувати високі стандарти професіоналізму та впевнено відстоювати позиції на суднах світового торговельного флоту!