07 серпня 2017 року в актовій залі Національного університету «Одеська морська академія» відбулись загальні збори вступників 1-го курсу денної форми навчання (бюджет, контракт).

Було оголошено наказ ректора про зарахування на бюджетну форму навчання та доведено порядок подальших дій. На зустрічі були присутні М.В. Міюсов, ректор НУ ”ОМА”, ректорат університету, декани факультетів, начальник приймальної комісії та начальник організаційно-стройового відділу. А також, зі вступним словом виступив О.І. Григорюк, перший заступник Профспілки робітників морського транспорту України.

Вступники та їх батьки мали змогу дізнатися про подальше навчання у стінах університету та умови проживання в екіпажі, а також після зустрічі особисто поспілкуватися з деканами обраних факультетів.