З 28 лютого по 1 березня 2019 року в Національному університеті «Одеська морська академія» проходить зустріч учасників Міжнародного проекту з інноваційного менеджменту. Це вже третя зустріч у рамках даного проекту, попередні відбулися у місті Гдиня (Польща) та  в Estonian Maritime Academy в місті Таллінні (Естонія).

У роботі беруть участь представники чотирьох морських університетів та академій: Джохан Болмстен – World Maritime University (Швеція);  Марина Чеснокова, Сенько Олена, Сотніченко Людмила – National University “Odessa Maritime Academy” (Україна); Моніка Зіемська, Адам Кайзер, Славомір Скіба – Gdynia Maritime University (Польща); Дан Херінг, Каді Касепольд – Estonian Maritime Academy (Естонія). Також взяв участь у заході Даніель Скьольд – представник Eurosolutions AB.

Проект присвячений розвитку інновацій у морській індустрії, інноваційним підходам у менеджменті, актуальним як для морських спеціальностей, так і для берегових напрямків морського бізнесу. Будь-який успішний бізнес – це з’єднання двох складових: інновацій та маркетингу. Морський не є винятком. З’єднання грамотного менеджменту та інновацій дає можливість стрімкого розвитку та стійкої конкурентоспроможності компанії в будь-якому сегменті світового фрахтового ринку. Тому інновації такі важливі.

Ще одним важливим напрямом проекту є розробка заходів з підтримки високого рівня професіоналізму підготовки кадрів, не тільки в період навчання, але і протягом всієї подальшої роботи в морській індустрії.

Гостям НУ «ОМА» була проведена екскурсія корпусами університету, під час якої було оглянуто сучасну тренажерну базу вищого навчального закладу.