7 січня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась зустріч з представником компанії Crewing Swire Pacific Ship Management The China Navigation Co.Pte.Ltd Йесмарком Рамос. Метою заходу була зустріч з ректором НУ «ОМА», та ознайомленням з матеріально-технічною базою університету.
The China Navigation забезпечує високе та надійне обслуговування клієнтів, дотримується високих професійних стандартів. Компанія розташована у Сінгапурі та володіє понад 150 сучасними та екологічно чистими суднами. Пропонує багатоцільові послуги з перевезення вантажів.
Swire Pacific Ship Management спеціалізується на наданні широкого спектру спеціалізованих послуг клієнтських замовлень. Підкріплена більш ніж 145-річним досвідом роботи, компанія Swire Shipping сприяє зростанню торгівлі в регіонах, де вона працює (400 портів через розгалужену мережу служб в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та в усьому світі, а також підтримує мережу агентств у всьому світі на додаток до власних представництв у Азіатсько-Тихоокеанських, Тихоокеанських островах, Північній Америці та Європі) надаючи клієнтам високоякісний сервіс та експертні знання ринку.