8 листопада відбувся візит компанії «Neptune Lines» до НУ «ОМА» з метою зустрічі з М.В. Міюсовим – ректором НУ «ОМА» та знайомством з університетом. Також, на зустрічі був присутній директор компанії «V.Ships (Ukraine)» І.В. Сафін. Під час зустрічі, гості мали змогу ознайомитися з університетом, його тренажерною та матеріальною базами та обговорити питання щодо подальшого співробітництва. А також, гостям була проведена екскурсія навчальними корпусами університету.
                  Компанія Neptune Lines Shipping і Managing Enterprises SA є провідним постачальником логістичного транспорту, що пропонує послуги з транспортування та постачання від виробників та відправників великих і важких вантажів. Завдяки своєму сучасному парку суден PURE Car & Truck Carrier (PCTC) та його розгалуженій мережі агентства вона надає послуги з морських перевезень майже до 30 країн та понад 70 ключових портів, зосереджуючи увагу на Середземному морі, Північній Європі та Чорному морі.
                   Кораблі компанії класифікуються за визнаними та авторитетними товариствами (DNV GL, LR і NK) та зареєстровані у країнах-членах Європейського Союзу, включаючи чотири найновіші судна, що ходять під грецьким прапором.
                  Місія компанії «Neptune Lines» полягає у тому, щоб бути найнадійнішою компанією-перевізником у тих галузях, в яких вона працює, завжди забезпечуючи гнучкі та індивідуальні рішення своїм клієнт-партнерам, інвестуючи у свій найцінніший актив – людей.
                  Компанія інвестує у своїх працівників, що працюють на суднах та березі, має свою програму підготовки кадрів, на даний час на кожному судні працює щонайменше два-три курсанти. Курсанти навчаються на борту її найсучасніших суден, щоб стати наступним поколінням кваліфікованих мореплавців.